POLECAMY

Skompletuj apteczkę na wyjazd!

Wybierasz się na urlop? Nie chcesz żadnych niespodzianek i nieprzyjemnych dolegliwości? Sprawdź, co warto spakować do wyjazdowej apteczki
Wyjazd na wakacje to przede wszystkim czas zabawy i relaksu. Warto więc zadbać, by drobne dolegliwości zdrowotne nie zepsuły nam tego czasu. Jak się do tego przygotować?

Aby wyjazd był udany, warto zabezpieczyć się przed zdrowotnymi niespodziankami. Pamiętaj jednak o umiarze - weź tylko naprawdę potrzebne środki, które pomogą Ci zwalczyć najczęstsze dolegliwości.

W Twojej apteczce przede wszystkim powinny znaleźć się środki opatrunkowe (bandaże, wyjałowione gazy), woda utleniona i plastry opatrunkowe. Nie zaszkodzi też zabrać zasypki na rany i oparzenia. Pamiętaj też o lekach, które bierzesz na co dzień! Wybór pozostałych leków należy do Ciebie.

Nie masz jeszcze wyjazdowych planów? Może znajdziesz coś dla siebie wśród naszych ofert last minute?

Sprawdź, co warto spakować do wyjazdowej apteczki:Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/rok temu
wiem z własnego doświadczenia i z opinii znajomych, że często na wyjazdach zdarzają się problemy z zaparciami..zmiana miejsca, klimatu itp, itd..więc ja zawsze do podróżnej apteczki pakuję na wszelki wypadek czopki eva/qu, którymi doraźnie ratuję się w takich sytuacjach.
/rok temu
kupuję 4lacti, dlatego, że nie trzeba go trzymać w lodówce. Biorę go też po antybiotyku i jak wyjeżdżamy. To też probiotyk. Zawsze biorę maść na infekcje i tabletki podstawowe od bólu głowy.
/rok temu
Też polecam probiotyki, bo lepiej zapobiegać, niż leczyć ;) a oprócz/zamiast wody utlenionej można zabrać Prontosan, bo fajnie odkaża, przyspiesza gojenia, no i od razu też działa przeciwbólowo :)
POKAŻ KOMENTARZE (8)