Antybakteryjne preparaty Dettol

Chroń siebie i swoją rodzinę przed infekcjami wywołanymi drobnoustrojami


Dettol aerozol do dezynfekcji powierzchni

Klamki lub klawiatura komputera już nie muszą być siedliskami bakterii, dzięki gotowemu do wykorzystania preparatowi do dezynfekcji twardych, nieporowatych powierzchni. Preparat wystarczy rozpylić na powierzchni przez 2-3 sekundy i pozostawić do wyschnięcia. Nie trzeba go spłukiwać. Aerozol do dezynfekcji powierzchni Dettol ma unikalną formułę, zapobiega rozprzestrzenianiu się szkodliwych bakterii i wirusów, jest wyjątkowo łatwy w stosowaniu i efektywny: zaczyna niszczyć mikroorganizmy od razu po zetknięciu z nimi. Aerozol usuwa 99,9% bakterii, wirusów i grzybów z powierzchni różnych sprzętów.

Dettol aerozol do dezynfekcji usuwa bakterie Enterococcus spp., Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, powodującą salmonelozę pałeczkę Salmonella enteriditis oraz metycylino-opornego gronkowca złocistego (MRSA). Dodatkowo preparat ten zabija grzyby, powodujące pleśniawki (Candida albicans), grzybicę stóp (Trichophyton mentagrophytes) oraz grzybicę skóry (Aspergillus niger). Jest on także aktywny wobec wirusów wywołujących zapalenie wątroby typu A, grypę A2, przeziębienia u dorosłych (Rinowirusy), zapalenie płuc u niemowląt (Respiratory Syncytial Virus), biegunkę u dzieci (Rotawirusy, Norowirusy), a także adenowirusy, wirusy polio typu 1, 2 i 3.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/4 lata temu
Ja tam akurat nie podróżuję, ale tylko ze względu na zaawansowaną ciążę. Tak się zastanawiam czy w ciąży bez obaw mogę go używać, bo nie ukrywam, że bym chciała bardzo, mam kota i psa to bakterii sporo w domu.
/4 lata temu
Żel Dettol ratuje mnie w podróżach po krajach trzeciego świata. Długa wędrówka, brak dostępu do wody, a mały żel zmieści się w każdym plecaku :D
/4 lata temu
Żel Dettol ratuje mnie w podróżach po krajach trzeciego świata. Długa wędrówka, brak dostępu do wody, a mały żel zmieści się w każdym plecaku :D
POKAŻ KOMENTARZE (7)