POLECAMY

ALPA Francówka

Alpa to doskonałe pomoc przy bólach stawów, nerwobólach i innych dolegliwościach.
ALPA Francówka fot. serwis prasowy
ALPA Francówka przyda się nam zwłaszcza wtedy, gdy będziemy uskarżać się na bóle stawów i mięśni. Spędzanie wielu godzin za firmowym biurkiem – na choćby najbardziej ergonomicznym fotelu – skutkuje zwykle tym, że czujemy się obolałe. Lekarze twierdzą, że ponad 90% z nas cierpi na spowodowane brakiem ruchu bóle karku i kręgosłupa.

ALPA pomoże też na różnego pochodzenia nerwobóle. Ból głowy zwykł dopadać nas w najmniej oczekiwanym momencie – wystarczy wtedy wetrzeć w skronie odrobinę pachnącej ziołowo mikstury i pozwolić sobie na 10 minut beztroskiego wypoczynku.

ALPA Francówka przyda się też po pracy i w czasie weekendu, kiedy udaje nam się  aktywnie spędzać czas, uprawiając sporty, jeżdżąc na rowerze albo spacerując. Używana do masażu działa rozgrzewająco na mięśnie i usuwa zmęczenie po wysiłku fizycznym.

Co kryje się w tej poręcznej buteleczce? ALPA Francówka to spirytusowa mikstura ziołowa o wszechstronnym działaniu stworzona na bazie olejków eterycznych i wyciągów roślinnych. Zastosowano w niej – skomponowane według starej receptury – olejki o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz regenerującym: goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy. Składniki połączono tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego działania.

Butelka zawierająca 60 ml preparatu ALPA Francówka kosztuje ok. 7 zł (160 ml – ok. 10,50 zł) i można ją kupić w dobrych aptekach albo sklepach zielarskich.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: dieta
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
bardzo dobry lek bol mija szybko