POLECAMY

Aflexin Kręgosłup

Aflexin Kręgosłup pomoże zadbać o twój kręgosłup
Aflexin Kręgosłup fot. serwis prasowy
Nie powinniśmy lekceważyć sygnałów, które wysyłają nasze stawy – zwłaszcza ich powtarzających się bólów i sztywności. Dlatego gdy mamy do czynienia ze stanem chorobowym należy zawsze zasięgnąć porady lekarza, który poleci odpowiedni produkt leczniczy. Dodatkowo, aby jak najdłużej utrzymać prawidłowe funkcjonowanie stawów warto sięgnąć po odpowiednie suplementy diety, zawierające wyciągi roślinne. Warto wśród nich wymienić:

Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi – utrzymuje chrząstkę stawową w dobrej kondycji. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie jej komórek oraz pozwala utrzymać odpowiednią ilość mazi stawowej. Badania potwierdziły, że ekstrakt z owoców awokado i nasion soi:
korzystnie oddziałuje na chrząstkę stawową
wzmaga naturalną syntezę kolagenu (składnik chrząstki stawowej)
stymuluje organizm do produkcji proteoglikanów (składnik chrząstki stawowej)

Ekstrakt z kłącza kurkumy długiej – korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz zabezpiecza błony komórkowe przed utlenianiem przez wolne rodniki.

Ekstrakt z owoców mangostanu – substancją aktywną ekstraktu jest alfa – mangostyna należąca do bardzo silnych antyoksydantów. Ogranicza niekorzystny wpływ procesów enzymatycznych na prawidłowe funkcjonowanie stawów.


Aflexin Kręgosłup zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, które kompleksowo wspomagają utrzymanie dobrej kondycji stawów kręgosłupa oraz sprawności ruchowej.

Aflexin Kręgosłup:
- wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów kręgosłupa
- korzystanie wpływa na sprawność oraz zakres ruchu stawów kręgosłupa
- wspomaga i utrzymuje elastyczność chrząstki stawowej
- chroni tkanki stawów przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników.

Aflexin Kręgosłup zawiera optymalną kompozycję starannie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, które wykazują korzystne oddziaływanie na kondycję stawów kręgosłupa (chrząstki stawowej, płynu maziowego) oraz sprawność ruchową. Ponadto chroni komórki stawów przed działaniem wolnych rodników, które negatywnie wpływają na struktury błon komórkowych.


Zalecana dzienna porcja preparatu: 2 kapsułki dziennie podczas lub po posiłku.

Sugerowana cena detaliczna suplementu diety Aflexin Kręgosłup:
- 35 zł/60 kapsułek
- 70 zł/120 kapsułek

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: Aflexin
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)