POLECAMY

6 bezpiecznych, domowych sposobów na przeziębienie w ciąży

Poznaj domowe sposoby, które pomogą ci bezpiecznie pozbyć się infekcji!
Marta Wilczkowska / 6 miesięcy temu

Przeziębienie w ciąży najlepiej leczyć naturalnymi metodami. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie domowe sposoby na przeziębienie są bezpieczne dla kobiet w ciąży! Poznaj 6 bezpiecznych, domowych sposobów, którymi możesz próbować walczyć z objawami infekcji w ciąży!

Jak leczyć przeziębienie w ciąży?

Jeśli jesteś w ciąży i dopadła cię infekcja, wszystkie leki i suplementy diety powinnaś przyjmować z zachowaniem największej ostrożności. Nigdy nie próbuj leczyć się na własną rękę lekami dostępnymi bez recepty! Większość leków z grupy NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne) jest dla ciebie przeciwwskazana, a ich stosowanie może być niebezpieczne dla prawidłowego rozwoju ciąży. W takiej sytuacji koniecznie poproś farmaceutę o doradzenie bezpiecznych preparatów lub po prostu wybierz się do lekarza.

Łagodne infekcje często nie wymagają jednak stosowania środków aptecznych. Na szczęście istnieją skuteczne, domowe sposoby, dzięki którym pokonasz pierwsze objawy przeziębienia. Wybrałyśmy 6 naturalnych sposobów na przeziębienie, które mogą być stosowane przez ciężarne.

W ciąży to bardzo ważne! 6 informacji, które pomogą ci dobrze zbadać glukozę

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 miesiące temu
woda ze srebrem w ciąży??? Chyba ktoś oszalał! kobiety w ciąży powinny postawić na naturalne produkty, moja siostra przeziębienie leczyła ostatnio sokiem z czarnego bzu oleofarm bo był bez konserwantów, których należy w ciąży unikać a co dopiero srebra!!!
/5 miesięcy temu
Najlepsze jest płukanie gardła jonizowaną wodą srebrną i generalnie cała pielęgnacja, nie tylko w ciąży na jonizowanej wodzie oparta super się sprawdza i warto w jonizator zainwestować, ja mam aquator silver ze zdrowie-dom.pl i stosuję jonizowaną wodę do picia, gotowania, pielęgnacji skóry czy właśnie przy infekcjach, wszystko tylko zależy od tego czy zrobimy wodę alkaliczną, kwaśną czy srebrną i każda ma inne zastosowanie
/5 miesięcy temu
Ciągle ten spam.