LokoMoto

Producent

Domowa Apteczka

Postać leku

tabletki

Skład

1 tabletka zawiera: Imbir (ekstrakt 10:1) 33 mg oraz substancje pomocnicze: cukier, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy - substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), ditlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Działanie

preparat LokoMoto jest polecany dla osób źle znoszących jazdę środkami lokomocji. Imbir zawarty w tabletce jest naturalnym składnikiem, dobrze tolerowanym przez dzieci, młodzież i dorosłych. Suplement diety polecany w celu łagodzenia objawów choroby lokomocyjnej (dyskomfort żołądkowy, złe samopoczucie) podczas podróży samochodem, autobusem czy innym środkiem transportu.

Dawkowanie

dzieci od 4 do 6 lat: 1 tabletka na około pół godziny przed podróżą i w razie potrzeby 1 tabletka w trakcie podróży. Dzieci od 6 do 14 lat: 1 tabletka na około pół godziny przed podróżą i w razie potrzeby do 2 tabletek w trakcie podróży. Młodzież powyżej 14-go roku życia i osoby dorosłe: 2 tabletki przed podróżą i do 2 tabletek w trakcie podróży. Preparat niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób nadwrażliwych na którykolwiek składnik preparatu.

Typ produktu

suplement

Dozwolony w ciąży

NIE

Dozwolony podczas karmienia

NIE

Bezpieczny dla kierowców

NIE

Interakcja z alkoholem

NIE

Tagi: