POLECAMY

Liderin

Producent

Walmark

Postać leku

tabletki

Skład

w skład jednej porcji (3 tabletek Liderin) wchodzą: Pycnogenol® (Pinus Pinaster) - 80,0 mg Chlorowodorek L-argininy - 1814,0 mg

Działanie

suplement diety stymuluje intensywność doznań podczas stosunku seksualnego oraz poprawia jego jakość. Podnosi także sprawność seksualną, przywraca pewność siebie oraz pomaga odzyskać przyjemność i satysfakcję z udanych kontaktów intymnych.

Przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywny tryb życia, są przepracowani i żyją pod presją czasu, co uniemożliwia im odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego – a więc tych, którzy potrzebując szybkiego wsparcia.

Substancjami odpowiedzialnymi za aktywne działanie suplementu są L-arginina i Pycnogenol® (Pinus Pinaster, pozyskiwany z kory sosny nadmorskiej). Kompozycja tych aktywnych składników została opatentowana w Stanach Zjednoczonych (pod nr 6.565.851).

- L-arginina przyczynia się do wywołania i poprawy erekcji. Jest  prekursorem tlenku azotu - cząsteczki, która odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi poprzez jej wpływ na naczynia krwionośne.

- Pycnogenol®, poprzez zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych, ma wpływ na poprawę mikrokrążenia.

Kombinacja obu składników zwiększa przepływ krwi w naczyniach, co prowadzi m.in. do wzrostu potencji i zdolności mężczyzny do uzyskania i utrzymania erekcji. Konsekwencją takiego stanu jest wpływ na poprawę jakości życia seksualnego, a nawet na wydłużenie czasu trwania stosunku.

Przeprowadzone badania kliniczne wykazują, że połączenie wyżej opisanych substancji czynnych wpływa na zwiększenie doznań podczas stosunku seksualnego. Pozytywne zmiany odczuło 80% badanych mężczyzn.

Dawkowanie

zaleca się przyjmować 3 tabletki na przynajmniej 1 godzinę przed stosunkiem płciowym. Należy popić wodą.

Typ produktu

suplement

Dozwolony w ciąży

NIE

Dozwolony podczas karmienia

NIE

Bezpieczny dla kierowców

NIE

Interakcja z alkoholem

NIE