POLECAMY

Donoxinal

Producent

Walmark

Postać leku

tabletki

Skład

Witamina C 200 mg (333% zalecanego dziennego spożycia), chlorella 200 mg, łopian większy 50 mg, mniszek lekarski 50 mg, koniczyna łąkowa 50 mg, pektyna 50 mg, ostropest plamisty 50 mg, czosnek 1 mg.

Wskazania

nadmierne spożycie może wywołać efekt przeczyszczający. Produkt nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Działanie

naturalna kompozycja ziół i składników wspomaga procesy usuwania z organizmu ubocznych produktów przemiany materii. Korzystnie wpływa na pracę wątroby, usprawniając jej naturalne procesy oczyszczające. Chlorella sprzyja rozwojowy flory bakteryjnej i ułatwia wypróżnianie. Łopian pobudza tworzenie i wydzielanie żółci. Mniszek lekarski posiada właściwości przeciwutleniające. Ekstrakt z ostropestu plamistego zawiera sylibinę, która jest cenioną substancją o właściwościach odtruwających i stymulujących procesy regeneracyjne w komórkach wątroby. Pektyna wiąże metale ciężkie i usuwa je z organizmu. Zawarte w wyciągu z czosnku składniki siarkowe oraz witamina C wpływają stymulująco na pracę systemu odpornościowego.

Dawkowanie

1 tabletkę dziennie podczas lub po posiłku.

Typ produktu

suplement

Dozwolony w ciąży

NIE

Dozwolony podczas karmienia

NIE

Bezpieczny dla kierowców

NIE

Interakcja z alkoholem

NIE