Ile kosztuje wybielanie zębów - Wybielanie - Sposoby wybielania zębów

Koszt i efekt wybielania zębów zależy od wybranej metody. Sprawdź, kto i jak może wybielić zęby!
/ 17.01.2017 11:05

Wybielanie zębów jest coraz bardziej popularne. Niegdyś przeznaczone jedynie dla gwiazd Hollywood zabieg, dziś dostępny jest w każdym gabinecie stomatologicznym, a także w drogeriach i supermarketach.

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Koszt wybielania zębów różni się w zależności od techniki. Najtańsze są pasty wybielające i nakładki. Zabiegi w salonach dentystycznych są już o wiele droższe. W Polsce coraz bardziej popularne są również żele, paski i pisaki a także szczęki z wbudowanym światłem UV.7

7 mitów na temat wybielania zębów

Paski wybielające do zębów kosztują ok. 100-150 złotych, wybielanie nakładkami to koszt ok. 500 złotych. Rozjaśnianie zębów w gabinecie stomatologicznym kosztować może nawet 1000-1200 złotych.

Wybielanie zębów w domu, które metody są skuteczne?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/01.12.2017 15:27
Też byłam ostatnio na wybielaniu w cmp dent. Zgadzam się, że samodzielne wybielanie to ryzyko, poza tym według mnie nic nie zadziała tak jak odpowiednio dobrany środek przez specjalistę.
/19.04.2017 15:46
Ja wybielam w CMPdent i też nie płacę wygórowanych cen. Nie odważyłabym się na samodzielne wybielanie w warunkach domowych. Jak się naruszy szkliwo, to już się później samodzielnie tego nie odbuduje, nie ma co ryzykować i oszczędzać na takich rzeczach, tak uważam. Zwłaszcza,że kupując wybielające paski czy pasty nie wydajemy wcale mniej pieniędzy jak się okazuje, a tu przynajmniej jest pewność kontroli i właściwego wykonania.
/21.02.2017 10:01
Ja w Lux Med za wybielanie zębów w tym za usunięcia kamienia nazębnego zapłaciłam niecałe 200 zł. Efekt jest naprawdę widoczny.