„Zdrowa ciąża. Poradnik kochającej mamy” – recenzja książki

Ciąża to niesamowity proces. W jednej chwili ogarniają cię radość i uniesienie, a zaraz potem odczuwasz lęk przed milionem niewiadomych. Z książką „Zdrowa Ciąża. Poradnik kochającej mamy” przejdziesz przez ciążę z pewnością siebie i uśmiechem na twarzy.
„Zdrowa ciąża. Poradnik kochającej mamy” – recenzja książki fot. Materiały prasowe

Niech stres w ciąży ci nie ciąży!

„Zdrowa Ciąża. Poradnik kochającej mamy” to idealny przewodnik dla każdej kobiety spodziewającej się maleństwa. Na 392 stronach książki, lekarze położnicy wcielają się w role pogromców mitów i odpowiadają na setki twoich pytań, które związane są z okresem ciąży i porodu. Dzięki dokładnemu opisowi, a także mądrym  i  zabawnym rysunkom, dowiesz się między innymi wszystkiego o cudzie natury, jakim jest rozwój płodu, o swoim zdrowiu w czasie ciąży i o sposobach zapewnienia maksymalnie korzystnego środowiska dla nienarodzonego jeszcze maleństwa. Dzięki interaktywnej grze planszowej zawartej w książce poznasz, jak zdumiewającym przeżyciem może być poród. Gra pozwoli ci dowiedzieć się, nad którymi elementami porodu możesz zapanować, a które lepiej pozostawić lekarzom.

Autorzy książki wyjaśnią ci także procesy biologiczne, które zachodzą w twoim organizmie. Dowiesz się wszystkiego, od przyczyn  porannych nudności  po instrukcję zmiany pieluszki i wybór pediatry. Poradnik nie tylko odpowie ci, co masz robić, ale wyjaśni także dlaczego.

Książka ta jest obowiązkową lekturą, jeśli spodziewasz się dziecka, a także idealnym prezentem dla przyszłej mamy.

Gorąco polecamy!

Tytuł: Zdrowa Ciąża. Poradnik kochającej mamy

Autor: Michael F. Roizen, Mehmet C.Oz,

Data wydania: 2012/03

Stron: 392

Wydawnictwo:  Septem

Zobacz także: Jakich produktów należy unikać w czasie ciąży?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)