Mira Jankowska, założycielka i prowadząca Mistrzowskiej Akademii Miłości fot. Mistrzowska Akademia Miłości

Warsztaty Mistrzowskiej Akademii Miłości – marzec 2012

Dobrze znamy swoje wady, ale czy jesteśmy świadomi naszych mocnych stron? Jesteś kobietą, ale czy czujesz się kobieco? Jeśli chcesz odkryć swoje predyspozycje i uzdolnienia i nauczyć je rozwijać z pomocą specjalistów lub jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzną siłę, urok, kobiecość i realizować się w życiu niezależnie od związku, dla siebie i innych, marcowe warsztaty Mistrzowskiej Akademii Miłości są skierowane do ciebie.
Mira Jankowska, założycielka i prowadząca Mistrzowskiej Akademii Miłości fot. Mistrzowska Akademia Miłości

PROFESJONALNA DIAGNOZA TALENTÓW

czyli kierowca czy pasażer własnego życia

Data: 18 marca 2012 (niedziela)

Godz.: 10.00-18.00

Miejsce: Warszawa, ul. Bartosika 5

Jeśli spytać Polaka: - Ile masz w sobie wad? - wypisze od ręki całą listę. Ale zapytany o zalety z trudem wyłapie w sobie kilka... To przykra konstatacja o naszym poczuciu własnej wartości. A przecież każdy z nas przyszedł na ten świat wyposażony w niepowtarzalny zestaw predyspozycji, zdolności i talentów. Po coś.

Czy znasz swoje talenty? Nie te artystyczne, tylko te które mówią o Twoim sposobie myślenia, działania, wchodzenia w relacje z ludźmi? Czy wiesz, do czego jesteś stworzony? Że to niemożliwe? To dlaczego dziwisz się, że nie możesz znaleźć miejsca dla siebie, że obecna praca Cię nie zadowala, a nawet duże pieniądze nie dają satysfakcji? Nic dziwnego, prawdopodobnie wykonujesz nie swoje zadanie, albo idziesz przez życie na oślep. A może siedzisz w cudzym siodle? Dopóki nie odkryjemy, co dostaliśmy w prezencie (w zarząd), by mieć poczucie sensu i spełnienia, i byśmy nieśli innym radość i pomoc, nie możemy być w pełni szczęśliwi, bo nie rozpoznajemy zadania, które mamy wykonać w tym życiu…

  

  

Prowadząca: Joanna Sałajczyk, konsultant ds. rozwoju osobistego i kariery zawodowej, specjalista i doradca w zakresie odkrywania i rozwoju naturalnych predyspozycji i uzdolnień. Ekspert widowisk i audycji MAM w radiu PLUS.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: Agnieszka Gadowska, e-mail: aga.gadowska@gmail.com

Szczegóły: www.StudioPromocji.com

Uwaga: Warsztaty z talentów w Krakowie i we Wrocławiu –  wiosna 2012.

Informacja: Agnieszka Gadowska, e-mail: aga.gadowska@gmail.com

JAK ROZWIJAĆ KOBIECOŚĆ?

Zrób dla siebie to, czego nikt Ci nie da

Data: 31 marca 2012

Godz.: 10.00-18.00

Miejsce: Warszawa, ul. Bartosika 5

Motto: Strona zewnętrzna człowieka jest stroną tytułową jego wnętrza.

Każda z nas jest kobietą, ale czy czuje się kobieco? Kobiecość to zadanie (męskość zresztą też). Co ją tworzy? Wdzięk, urok, świadomość własnego piękna i niepowtarzalności, siła wewnętrzna, seksapil? Gdzie tkwią blokady i ograniczenia hamujące rozwój naszej kobiecości? Czy można od zaraz zacząć pracę nad jej wyzwalaniem? Jak to zrobić? Kogo słuchać? Jak pokonywać opór i nieśmiałość, zagubienie i wstydliwość? Jak stać się atrakcyjniejszą dla siebie?

Niezależnie od tego, czy jesteś już w związku, żyjesz sama, czy szukasz partnera, zacznij trenować to, co pozwoli Ci odzyskać samą siebie. Tego za Ciebie nikt nie zrobi. Na spotkaniu uzyskasz praktyczne porady i konkretne podpowiedzi jak zacząć, by uruchomić proces zmian. Doceń piękno własnej natury, która prowadzi do ducha, by w pełni cieszyć się życiem i inspirować innych.

  

  

Prowadząca: Mira Jankowska, dziennikarka, producent i autorka widowisk MAM.

Fragment artykułu z Gazetki MAM, grudzień 2011:

Ja kiedyś nie zwracałam na swoją kobiecość większej uwagi, aż do momentu decyzji: dłużej tak nie chcę. Dziś moi bliscy zauważają we mnie sporą zmianę. To wynik pracy nad sobą. Ciężkiej. Przemeblowanie w głowie i w sercu, którego efekty widać też na zewnątrz: w sposobie zachowania się, ubierania, chodzenia i malowania się. To przemiana dwojaka: wewnętrzna i zewnętrzna. Psychiczno-duchowa wyrażona w postawie życiowej i w stylu bycia. Warto ją zacząć, niezależnie od wieku, stanu cywilnego i statusu materialnego. Wiem, co mówię!

  

Ilość osób ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: isp@op.pl. Szczegóły na www.StudioPromocji.com

Polecamy także: Kobieta + mężczyzna, czyli zrozum mnie, kochanie! – widowisko edukacyjne

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)