POLECAMY

Siła jest w tobie - wykład dla kobiet

Wszystkich, dla których zdrowie i harmonijne życie jest ważnym zagadnieniem zapraszamy w niezwykłą podróż do źródeł naszego zdrowia.
Siła jest w tobie - wykład dla kobiet fot. Fotolia

ALCHA – Ośrodek Rozwoju Osobistego zaprasza na wykład w Warszawie: Siła jest w tobie – jak odkryć i zachować zdrowie ciała, umysłu i Duszy

Przewodniczką będzie dr Preeti Agrawal, która w swojej praktyce lekarskiej łączy najnowsze osiągnięcia naukowe medycyny konwencjonalnej, psychologii, medycyny alternatywnej z mądrością ayurwedy i medycyny chińskiej.

W 2009 roku Dr Preeti Agrawal za całokształt działalności na rzecz kobiet otrzymała Kryształowe Zwierciadło – prestiżową nagrodę miesięcznika "Zwierciadło". Redakcja miesięcznika od lat publikuje wywiady z Dr Agrawal o tematyce dotyczącej miesiączki, problemów z niepłodnością, zmian menopauzalnych, ciąży oraz najczęstszych chorób i dolegliwości kobiecych.

Po wykładzie będzie można zakupić książkę „Siła jest w tobie”.

Termin:

12 maja 2012 (sobota), godzina: 12.00 – 14.00

Miejsce:

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Bobrowiecka 9 (przy Chełmskiej), Sala ONZ, IVp., Budynek A, Warszawa

Cena:

35 złotych / osoby, które zgłoszą się i opłacą warsztat na konto ośrodka

45 złotych / osoby, które kupią bilet wstępu na miejscu

Szczegółowe informacje: http://www.alcha.pl/?page_id=3258

Patronat nad tym wydarzeniem objął wortal kobieta.wieszjak.polki.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)