Prezenty na Walentynki – przegląd propozycji

Walentynki to dobry pretekst do tego, by obdarować najbliższych prezentami – nie tylko partnera, ale też bliską osobę z rodziny czy... siebie samego. Zobacz, co może stanowić miłą niespodziankę 14 lutego!


Dekoracyjna, unikalna puszka „Thank You” zawiera dwa rodzaje kruchych ciasteczek w kształcie niewielkich, około 1,5-centymetrowych serduszek, w sam raz na jeden kęs. Jasne, kruche ciasteczka wyróżniają się delikatnym aromatem, wzbogaconym szlachetną nutą deserowej czekolady, która pokrywa spód każdego serduszka. Ich uzupełnieniem są ciemne ciastka o intensywnym kakaowym aromacie, równoważonym odrobiną aksamitnej czekolady mlecznej. Oba rodzaje ciastek łączy zbalansowany, delikatnie słodki smak, wynikający z najwyższej jakości składników, dobranych w idealnych proporcjach. Cena: 24,90 zł. Waga: 200 g. Marka Lambertz.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)