Ćwiczenia w wodzie/ fot. Fotolia fot. Fotolia

Poznaniacy chcą trafić do Księgi Guinnessa

W stolicy Wielkopolski – Poznaniu – 8 grudnia 2012 r. odbędzie się próba pobicia światowego rekordu w aqua zumbie. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.
/ 30.11.2012 13:19
Ćwiczenia w wodzie/ fot. Fotolia fot. Fotolia

Do pobicia najlepszego obecnie wyniku w kategorii „Największe zajęcia z aqua zumby” wymaganych jest minimum 250 uczestników, jednak organizatorzy nie martwią się o frekwencję.

– Informację o planowanej przez nas akcji ogłosiliśmy oficjalnie dopiero kilka dni temu, a już uzyskaliśmy liczne głosy poparcia i chęć pomocy w naszym wyzwaniu – mówi Alicja Liczba, Dyrektor Marketingu i PR Fabryki Formy. – Mamy ogromną nadzieję, że dzięki wsparciu poznaniaków uda nam się pobić światowy rekord Guinnessa. Jeśli jednak z jakichś przyczyn okaże się to niemożliwe, to i tak najważniejsze będzie dla nas zaangażowanie uczestników i dobra zabawa – dodaje.

Próba pobicia światowego rekordu w liczbie osób wykonujących elementy aqua zumby w tym samym czasie jest jednym z punktów otwartego wydarzenia „Energia w dobrej Formie”, które odbędzie się 8 grudnia br. w Termach Maltańskich.

Inną atrakcją przewidzianą podczas urodzinowego eventu Fabryki Formy będzie możliwość wzięcia udziału w procesie gromadzenia energii wytworzonej przez samych uczestników wydarzenia za pośrednictwem mierników prądu i specjalnie do tego przeznaczonych rowerów. Poza tym uczestnicy wydarzenia będą mogli zmierzyć się ze sobą w trakcie zajęć sportowych: spinning, body pump, body combat, a także odprężyć podczas afterparty.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w pobiciu rekordu proszone są o wcześniejszą rejestrację w Recepcji klubu Fabryka Formy (osobistą, telefoniczną, mailową bądź poprzez stronę internetową). Udział w biciu rekordu Guinnessa jest bezpłatny – może wziąć w nim udział każdy chętny poznaniak.

Polecamy: Jaki wpływ na zdrowie ma aqua aerobik?

Źródło: materiały prasowe LTM Communications/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)