Pomadki Oeparol Balance/ fot. Flywheel PR

Pomadki Oeparol Balance

Pomadki Oeparol Balance przeznaczone są do codziennej pielęgnacji ust, zawierają m.in. „tłoczony na zimno” olej z nasion wiesiołka, witaminę E oraz masło kakaowe. Składniki te zapobiegają pękaniu i wysychaniu ust.
/ 06.09.2012 12:34
Pomadki Oeparol Balance/ fot. Flywheel PR

Olej z wiesiołkowy zawiera kwasy omega-6, które m.in. zapobiegają utracie wody przez naskórek, poprawiają mikrokrążenie, a tym samym odżywienie i dotlenienie skóry,

Wargi nie mają gruczołów łojowych, których wydzielina natłuściłaby delikatny naskórek, a więc konieczne jest stosowanie pomadek ochronnych. Najlepiej takich, które prócz właściwości natłuszczających mają również właściwości fotoochronne, czyli zawierają filtry UVB i UVA.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pomadek Oeparol Balance – smakowe (mango, owoce leśne, malina), naturalne oraz z filtrami UVA/UVB SPF 20.

Źródło: materiały prasowe Flywheel PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: kosmetyki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12.01.2017 09:57
Te pomadki uratowały moje spierzchnięte usta. Przeżywałam prawdziwy dramat. Od zimnego powietrza na zewnątrz i suchego w pomieszczeniach moje usta wyglądały jak skóra zrzucona przez węża. Delikatne peelingi, wazelina…nic nie pomagało. Testowałam też wszystkie domowe sposoby jak leci. Bezskutecznie. Uznałam jednak, że aby jeszcze bardziej nie pogorszyć stanu ust, po prostu będę je chociaż smarować tradycyjnie pomadką ochronną. I ku mojemu zaskoczeniu te kosmetyki przywróciły moim wargom świetny wygląd. Od tamtej pory zawsze noszę tą pomadkę przy sobie.
/31.07.2015 01:35
Te pomadki są świetnie, ale nie widziałam smakowych w aptekach tylko dwie z filtrami i bez. Może mi podpowiecie gdzie mam szukać tych smakowych?