POLECAMY

„Podaj Serce” – koncert na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane

Zapraszamy Państwa na koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Warszawianka", który odbędzie się 26 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki. Odbywa się on w ramach akcji na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane pod hasłem "Podaj serce". Całkowity dochód z tego charytatywnego przedsięwzięcia sfinansuje rehabilitację i leki dla osób chorych, zrzeszonych przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego.
„Podaj Serce” – koncert na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane fot. informacja prasowa

Podaj serce

„Podaj Serce” – tym hasłem Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” już po raz czternasty zaprasza Państwa do wzięcia udziału w charytatywnej akcji na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane.

O co chodzi?

Celem akcji jest nagłośnienie wśród społeczeństwa problemów związanych ze stwardnieniem rozsianym oraz pozyskiwanie sponsorów, dzięki którym osoby dotknięte chorobą mogą otrzymać pomoc w postaci sprzętu rehabilitacyjnego, farmaceutyków oraz środków pieniężnych.

Koncert z sercem

Zwieńczeniem tegorocznej edycji akcji „Podaj Serce” będzie charytatywny koncert galowy Zespołu Pieśni i Tańca UW „Warszawianka”, który odbędzie się 26 kwietnia 2012 roku o godz.18.00 w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel – przyjaciel Zespołu, prezenter telewizyjny. Gościnnie wystąpi Grupa Tańca Nowoczesnego SWAY. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Bilety na koncert dostępne są w serwisie www.ebilet.pl

Więcej informacji – www.warszawianka.uw.edu.pl

Źródło: informacja prasowa /ah

Czytaj więcej: Jak zdiagnozować stwardnienie rozsiane?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)