Plastry DermaPlast® hydro

Jeśli na stopach tworzą ci się bolesne i nieestetycznie wyglądające pęcherze, wypróbuj plastrów DermaPlast® hydro, które przyspieszają proces gojenia się rany, łagodzą ból i chronią bolące miejsce przed uciskiem.

Każda kobieta podążająca za trendami jest narażona na odciski i otarcia stóp. Powodować je mogą zarówno nowe, jak i sezonowe buty. Latem, kiedy pogoda sprzyja zakładaniu odkrytego obuwia, pęcherze i odciski stanowią dodatkowy problem – nie tylko bolą, ale również nieestetycznie wyglądają. Bolesne pęcherze tworzą się najczęściej na piętach i palcach stóp, odbierając radość
z noszenia ulubionych butów. Plastry DermaPlast® hydro mogą być rozwiązaniem obu tych problemów – łagodzą ból, a dyskretny anatomiczny kształt plastra nie rzuca się w oczy.

Plastry DermaPlast® hydro zostały specjalnie opracowane pod kątem opatrywania pęcherzy, odcisków i otarć. Opatrunek hydrokoloidowy przyspiesza proces gojenia rany, łagodząc przy tym ból
i chroniąc przed uciskiem. Specjalna folia zewnętrzna DermaPlast® hydro chroni przed zanieczyszczeniami, a wodoodporna oddychająca budowa umożliwia pełną ochronę przez kilka dni, podczas których nie musimy rezygnować z aktywnego spędzania czasu.

DermaPlast® hydro dostępne są w trzech wersjach: jako plastry na odciski, plastry na pęcherze na piętach oraz w formie plastrów na pęcherze na palcach stóp. Dzięki praktycznemu plastikowemu pudełeczku plastry są łatwe do przechowywania i transportowania. Bez trudu mieszczą się w damskiej torebce, a prosta aplikacja sprawia, że plastry DermaPlast® hydro spełniają swoją rolę nawet w trakcie długiej podróży.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)