Pharmaceris S - ochrona przeciwsłoneczna

Stosowanie preparatów chroniących przed promieniami UVA/UVB jest dziś standardem, zwłaszcza u osób mających skórę delikatną, wrażliwą lub problemową. Jednak taka ochrona jest też zalecana osobom w trakcie leczenia dermatologicznego lub poddającym się zabiegom medycyny estetycznej. W takich przypadkach istotna jest nie tylko sama profilaktyka, ale również wysoka skuteczność preparatów przeciwsłonecznych. Dermokosmetyki wchodzące w skład linii Pharmaceris S taką skuteczność zapewniają dzięki specjalnemu systemowi fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie anty-UV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych).
Krem ochronny na słońce do twarzy i ciała dla dzieci 30+/ Pharmaceris S – preparat przeznaczony jest do delikatnej i wrażliwej skóry twarzy i ciała dzieci i niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. W kremie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie anty-UV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Specjalna formuła pielęgnacyjna z masłem Shea długotrwale nawilża skórę zapobiegając przesuszeniom. Natomiast dzięki zawartości alantoiny krem łagodzi podrażnienia. Formuła wodoodporna i szybko wchłaniająca. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Krem należy nanieść na twarz i ciało 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)