Pharmaceris S - ochrona przeciwsłoneczna

Stosowanie preparatów chroniących przed promieniami UVA/UVB jest dziś standardem, zwłaszcza u osób mających skórę delikatną, wrażliwą lub problemową. Jednak taka ochrona jest też zalecana osobom w trakcie leczenia dermatologicznego lub poddającym się zabiegom medycyny estetycznej. W takich przypadkach istotna jest nie tylko sama profilaktyka, ale również wysoka skuteczność preparatów przeciwsłonecznych. Dermokosmetyki wchodzące w skład linii Pharmaceris S taką skuteczność zapewniają dzięki specjalnemu systemowi fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie anty-UV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych).

Pharmaceris S - ochrona przeciwsłoneczna
Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dla dzieci/ Pharmaceris S – krem ma specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie działania antyUV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych), dzięki niemu zapewnia skuteczną ochronę przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Preparat zapewnia ponad 98% ochronę antyUV oraz minimalizuje ryzyko powstawania zmian barwnikowych i przebarwień. Dwutlenek tytanu zapobiega fotostarzeniu i reakcjom fotouczulającym – minimalizując ryzyko powstawania podrażnień. Masło Shea łagodzi i odżywia naskórek oraz zapobiega jego przesuszeniu. Preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Krem polecany jest dzieciom od 6. miesiąca życia, mogą go również stosować osoby dorosłe.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)