„Oszukując przeznaczenie” – recenzja

Czy cierpienia można uniknąć? Czy można odmienić swój los? Takie pytania zadaje sobie wielu z nas i zazwyczaj nie znajdujemy na nie odpowiedzi. Dr Ruediger Dahlke w swojej nowej książce „Oszukując przeznaczenie. Co rządzi twoim losem” odpowiada na te i inne pytania oraz uczy, jak stać się kowalem własnego losu.
„Oszukując przeznaczenie” – recenzja

Życiem rządzą trzy reguły: polaryzacja, rezonans i świadomość, które mają decydujący wpływ na rzeczywistość i bezpośrednio wpływają na liczne obszary naszego życia. Dzięki znajomości tych praw, można nauczyć się kierować własnym losem.

Jeśli chcesz „oszukać przeznaczenie” i stać się kreatorem swojego życia, nauczyć się unikać porażek i osiągać sukcesy, to sięgnij po tę książkę, dzięki której przejmiesz kontrole nad swoim życiem.

Dr Ruediger Dahlke to psychoterapeuta, który specjalizuje się  w dziedzinie duchowości i medycynie holistycznej. W swojej książce szczegółowo omawia prawa rządzące życiem i uświadamia, jak wiele w naszym życiu zależy od nas samych.

Autor  uświadamia swoim czytelnikom, że to właśnie oni decydują o swoim życiu. Zasady wpływające na nasz  los są przewidywalne, jak prawa fizyki. Dokonując kolejnych wyborów, kreujesz swoje życie.

Książka napisana jest łatwym i przystępnym językiem. Istnienie reguł władających życiem poparte jest odkryciami fizyki i naukowymi badaniami nad mózgiem. Wszystko zostaje dokładnie wyjaśnione na licznych przykładach, a ilustracje pozwalają lepiej zrozumieć i przyswoić podane zasady.

Chcesz wiedzieć więcej na temat książki? Wejdź na jej zakładkę.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)