POLECAMY

Jak poznać, że ktoś palił marihuanę?

Boisz się, że ktoś z Twoich bliskich może palić marihuanę a nie wiesz, jak to rozpoznać? Podpowiadamy jakie są objawy palenia
Jak poznać, że ktoś palił marihuanę? fot. Panthermedia
Osoby, które są pod wpływem działania marihuany prezentują pewne bardzo charakterystyczne objawy. Jeśli martwisz się, że nie rozpoznasz czy ktoś z Twoich bliskich palił marihuanę sprawdź, jakie są objawy palenia marihuany:

Jakie są najczęstsze objawy palenia marihuany?

U osoby, która paliła marihuanę, występują zwykle: Wymienione wyżej objawy utrzymują się tylko około trzech godzin od zażycia narkotyku (tak długo działa marihuana). Dlatego ważne jest, by być wyczulonym także na inne sygnały. W rzeczach osobistych osób palących marihuanę można znaleźć np.:
  • fifki (fajki) do palenia 
  • papierosowe bibułki do robienia skrętów,
  • ziele wyglądające niczym zielony tytoń czy brązowo-szare nasionka.

Dowiedz się, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich!

Na podstawie artykułu z Przyjaciółki

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (253)
/2 lata temu
Param,tak twój mąż jara Marychę,ale nie mniej mu tego za złe i powiedz mu żeby ograniczył tylko do jakiś dużych imprez
/2 lata temu
Zapomniałam dodać, że blokada tworzy się nie w samych palcach ani nawet nadgarstkach. Wydaję mi się, że zaczyna się to tworzyć w okolicach pach ;) a przede wszystkim w głowie. Yo!
/2 lata temu
Nie wiem kto pisał o bladych palcach,ale z pewnością Ci co się z tego śmieją nie jarali zbyt długo i są (delikatnie mówiąc) zbyt głupi. "Martwy palec" też mnie spotkał pewnej zimy po jaraniu;p doszłam do tego, że: 1. Jarałam w okropnym towarzystwie wampirów energetycznych. 2. Był to kolejny dzień ciągu ganjowego, który trwał ok. 1,5-2,5 miesiąca dzień w dzień. 3. Było zimno w ciul.;p 4. Już miałam porytą banię. Po prostu poprzez spięcie, brak ruchu, rozciągania, rozwijającą się już bardzo schizofrenię spowodowałam blokadę w ciele, która automatycznie do tej pory włącza się kiedy jest mi zimno. A to już 3 lata. Palce, które są martwe to środkowe u obu rąk (fuckery). Blokuje mi się dopływ krwi. Również poprzez palenie poraziłam cały swój układ nerwowy. Zdarza się, że ktoś mnie dotknie i mam ciarki równo na połowie ciała..:] np. na połowie pleców. Jazz, nie? Musicie w sobie szukać rozwiązania i analizować reakcję Waszego organizmu;) Ja analizuję:D Pozdrawiam!
POKAŻ KOMENTARZE (250)