POLECAMY

„Metoda Pose” – recenzja

Wydawałoby się, że bieganie jest bardzo prostą aktywnością fizyczną, która nie wymaga żadnej techniki. Nic bardziej mylnego! To jak biegasz ma ogromne znaczenie. W książce „Metoda Pose. Bieganie techniką dr. Romanova” znajdziesz niezbędne wskazówki, które nauczą Cię, jak prawidłowo biegać.
„Metoda Pose” – recenzja

Autorzy – dr Nicholas Romanov i John Robson stworzyli doskonały poradnik biegania.

Książka nie skupia się, jak większość publikacji na ten temat, na poradach treningowych, ale na samej technice biegania. Oczywiście informacje takie jak odpowiednie tempo, odpoczynek czy dieta są bardzo ważne, ale przygodę z bieganiem powinno rozpocząć się od opanowania właściwej metody biegu.

Dr. Romanovowi udało się w połowie lat 70. opracować metodę Pose – technikę, która poprawia wydajność nie tylko w bieganiu, ale także w lekkoatletyce, pływaniu, łyżwiarstwie szybkim, narciarstwie przełajowym oraz kolarstwie i gimnastyce.

Choć metoda Pose jest stosowana przez profesjonalnych sportowców, to książka adresowana jest do amatorów. Metoda przyda się każdemu, bez względu na to na jakim poziomie biega.

W książce znajdziesz informacje, dzięki którym dowiesz się, jak poprawić koordynację, zwiększyć prędkość, wzmocnić swoją wytrzymałość, a przede wszystkim nauczysz się, jak eliminować kontuzje.

Książka różni się od większości pozycji dotyczących biegania. Jej celem nie jest odpowiedzenie na pytanie, jak biegać, aby schudnąć. Zadaniem książki jest nauczenie biegania metodą Pose, dzięki której Twój bieg stanie się szybszy i bez  kontuzji.

Książka w przejrzysty i klarowny sposób, z wykorzystaniem ilustracji przedstawia metodę Pose, dzięki czemu czytelnik jest w stanie samodzielnie opanować tę technikę i uczynić z biegania czystą przyjemność.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat książki, zajrzyj do jej zakładki.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)