Merz Spezial firmy MERZ/ fot. Vesna Lorenc

Merz Spezial – na ratunek skórze, włosom i paznokciom

Merz Spezial firmy MERZ to suplement diety zalecany w regeneracji i poprawie wyglądu skóry, włosów i paznokci. Zawiera starannie dobraną kompozycję witamin, minerałów i aminokwasów.
/ 02.10.2012 11:49
Merz Spezial firmy MERZ/ fot. Vesna Lorenc

Kompleks witamin z grupy B oraz cynk zawarte w drażetkach Merz Spezial odżywiają skórę i chronią ją przed uszkodzeniami. Pomagają również w utrzymaniu elastycznej, gładkiej skóry o świeżym wyglądzie. Witaminy C i E przeciwdziałają wolnym rodnikom, a tym samym opóźniają jej proces starzenia. Natomiast nikotynamid zapobiega szorstkości skóry.

Kwas foliowy, niacyna, witaminy B1 i B12 wzmacniają strukturę włosów oraz sprawiają, że włosy stają się mocniejsze i bardziej elastyczne. Na prawidłowy przebieg procesu tworzenia się włosa w cebulce mają wpływ aminokwasy: cysteina i metionina, witaminy B12 i B2, biotyna oraz kwas pantotenowy.

W Merz Spezial, dla prawidłowej budowy paznokci, szczególnie istotne są: żelazo, kwas pantotenowy oraz aminokwasy zawierające siarkę, wchodzące w skład białka soi. Cynk potrzebny jest do prawidłowego przebiegu syntezy białek i powoduje, że paznokcie nie kruszą się i nie rozdwajają.

Źródło: materiały prasowe VeL/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)