Majówka w nowej siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie

Podczas Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej, Lubelska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych uroczyście zaprezentuje nową siedzibę przedstawicielom zawodu i ich najbliższym. Organizatorzy zaplanowali m.in. quizy i konkursy z nagrodami.
Majówka w nowej siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie

W dniu święta pielęgniarek i położnych Lubelska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych przygotowała dla przedstawicieli tych zawodów majówkę na terenie nowo otwartej siedziby Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych przy ulicy Czechowskiej 3a.

Zaplanowano quizy i konkursy z nagrodami. Dzieci będą mogły wziąć też udział w specjalnym konkursie plastycznym. Nad wszystkim będzie sprawować pieczę gość specjalny majówki, znany z ekranów telewizyjnych prezenter pogody, Ziemowit Pędziwiatr.

Cieszymy się z przeprowadzki, ale jeszcze większą radość sprawia nam fakt, że  w tak ważnym dniu dla przedstawicieli naszego zawodu, będą mogli spędzić czas w serdecznej i ciepłej atmosferze i choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów. Dla członków rodzin pielęgniarek i położnych będzie to dobra okazja, by zapoznać się ze specyfiką pracy ich najbliższych. Mam nadzieję, że spotkamy się w samo południe, 12 maja!mówi Andrzej Tytuła, przewodniczący Lubelskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)