POLECAMY

Podziel się swoimi doświadczeniami z suchym kaszlem i wygraj voucher do Zalando na 300 zł!

Poznaj historie naszych czytelniczek i opowiedz nam swoją!
Małgorzata Czyż / 7 miesięcy temu
Podziel się swoimi doświadczeniami z suchym kaszlem i wygraj voucher do Zalando na 300 zł! fot. Fotolia

Kaszel - kto go nie zna? Potrafi naprawdę utrudniać życie. Szczególnie gdy pojawia się nieoczekiwanie i w najmniej odpowiednim momencie. Nasze Czytelniczki przez suchy kaszel miały spore nieprzyjemności...

„Randka w kinie przeobraziła się w horror”

Ania, 21 lat: „Wybrałam się z chłopakiem do kina. Druga randka, więc byłam nieco spięta. Kupiliśmy popcorn i coś do picia. Seans zapowiadał się wspaniale. Niestety. W połowie filmu dopadł mnie taki kaszel, że musiałam wyjść z sali. Było mi wstyd, poza tym zastanawiałam się, czy chłopak nie pomyśli, że jestem na coś chora. Gdy atak kaszlu ustąpił, wróciłam na salę. Film niestety się kończył...”.

„Nieprzespane noce i płaczące dziecko”

Marlena, młoda mama: „Mój 5-miesięczny Kubuś to anioł. Nocami zwykle śpi, w dzień nie marudzi, skarb! Problem w tym, że często męczy mnie suchy kaszel. A gdy ja nie śpię i głośno kaszlę, to maluch również jest niespokojny i płacze. Budzi się także mój mąż. Efekt jest taki, że następnego dnia chodzimy jak zombie, Kuba jest marudny, a mąż ziewa w pracy”.

„Problemy w komunikacji miejskiej”

Ula, 40 lat: „Ostatnio przez atak kaszlu spóźniłam się na rozmowę o pracę. Tak kasłałam, że musiałam wysiąść z autobusu, bo ludzie zaczęli się podejrzliwie na mnie patrzeć i odsuwać. 15 minut zajęło mi opanowanie suchego kaszlu. I o te 15 minut byłam spóźniona na ważne spotkanie z ewentualnym przyszłym pracodawcą. A podczas rozmowy byłam spięta, bo bałam się, że znowu zacznę kasłać. Pracy nie dostałam...”.

A tobie, w czym przeszkadzał suchy kaszel? Czekamy na twoją historię!

 

Zadanie konkursowe:

Napisz, w czym najbardziej przeszkadzał ci suchy kaszel

Nagrody:

3 x voucher na zakupy w Zalando

Powodzenia!

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!