Infolinia dietetyczna

W ramach II edycji programu „Uwolnij się od toksyn” od 6 marca do końca kwietnia br. będzie działać infolinia dietetyczna. Konsultantki dietetyki będą udzielały informacji na temat metod oczyszczania organizmu z toksyn, źródeł szkodliwych substancji, powiedzą również, jak powinna wyglądać zdrowa dieta.
/ 24.03.2007 10:51
W ramach II edycji programu „Uwolnij się od toksyn” od 6 marca do końca kwietnia br. będzie działać infolinia dietetyczna.

dietaKonsultantki dietetyki pod numerem telefonu 22 321 51 88 we wtorki i środy w godzinach 15.00 – 17.00 będą udzielały informacji na temat metod oczyszczania organizmu z toksyn, źródeł szkodliwych substancji, powiedzą również, jak powinna wyglądać zdrowa dieta.

- Poprzednia edycja ujawniła, że dzwoniące do nas osoby rzadko widzą różnicę między oczyszczaniem organizmu a odchudzaniem – mówi Katarzyna Okręglicka, konsultantka infolinii, Absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, specjalistka ds. żywienia i dietetyki. – Dzwoniącym na infolinię wyjaśniamy wszystkie problemy związane z oczyszczaniem organizmu, radzimy, jak ułożyć racjonalną dietę oczyszczającą dostosowaną do indywidualnych potrzeb osób dzwoniących – dodaje.

Wiosenna edycja programu edukacyjnego „Uwolnij się od toksyn” ma na celu popularyzowanie wiedzy na temat wpływu oczyszczania organizmu na zdrowie i urodę oraz skutecznych metod detoksykacji. Program jest wspierany merytorycznie przez ekspertów - prof. Iwonę Wawer z Akademii Medycznej w Warszawie i dr Ewę Matyską-Piekarską, lekarza chorób wewnętrznych, konsultanta dietetyki. Ambasadorką programu jest znana tancerka Ania Głogowska.

Dodatkowo na stronie programu www.beztoksyn.pl w dziale „Porady eksperta” internauci mogą otrzymać indywidualne porady ekspertów programu na temat oczyszczania.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)