POLECAMY

„To chore”, „Jesteś obrzydliwa”. Celebrytka transmitowała NA ŻYWO zabieg korekty warg sromowych!

Kim jest ta kobieta i dlaczego to zrobiła?
Marta Słupska / 5 miesięcy temu
„To chore”, „Jesteś obrzydliwa”. Celebrytka transmitowała NA ŻYWO zabieg korekty warg sromowych! screen Instagram

Gdzie są granice (braku) prywatności? Czy w dzisiejszych czasach wszystko jest na pokaz? Jak bardzo chęć zwrócenia na siebie uwagi przesłania niektórym zdrowy rozsądek? Takie myśli przychodzą do głowy, gdy obserwuje się poczynania tej celebrytki…

Intymny zabieg bez wstydu

26-letnia Farrah Abraham to pochodząca z USA „osobowość telewizyjna” – kobieta znana wśród amerykańskich widzów od lat. Zasłynęła wiele lat temu, występując w programie typu reality show „16 and pregnant”, a potem w jego kontynuacji – „Nastoletnie mamy”.

Po zakończeniu tego ostatniego w 2012 Farrah nie chciała jednak zostać zapomniana, wydała więc swój album i książkę, w której spisała swoje wspomnienia. Od tego czasu bardzo dba o to, by wciąż być „na topie” – na swoim koncie na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 1,2 mln osób (!), lubi zaskakiwać, a wręcz szokować. Niejednokrotnie już pokazywała zdjęcia i filmy z zabiegów, jakim się regularnie poddaje. Często towarzyszy jej w nich córka.

W tym tygodniu przeszła jednak samą siebie i pokazała coś, co dla wieku kobiet byłoby dość wstydliwe: zabieg labioplastyki, czyli korekty warg sromowych. Farrah nadawała z sali operacyjnej na żywo!

Moja pochwa jest teraz idealna
– skwitowała zabieg Farrah Abraham.

Pod zdjęciami z zabiegu, które Farrah opublikowała na Instagramie i Facebooku, pojawiło się wiele komentarzy. Większość z nich jest negatywnych (obserwatorzy piszą, że pokazywanie tak intymnych szczegółów z życia jest obrzydliwe i chore), znalazło się też trochę pozytywnych.

Celebrytka wyjawiła, że labioplastyka kosztowała ją 2400 dolarów. Cieszymy się, że kobiety mogą korzystać z takich intymnych zabiegów, dla wielu jest to na pewno uwolnienie się od kompleksów, jednak czy naprawdę koniecznym jest transmitowanie jego przebiegu? Dla nas to gruba przesada i zwyczajna chęć zwrócenia na siebie uwagi. W jakikolwiek sposób.

Polecamy:
Poddała się zmniejszeniu warg sromowych i pokazała to w telewizji
Wszystko o operacjach plastycznych piersi 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)