6 skutecznych sposobów na walkę z migreną

Nagły, intensywny ból głowy nie daje ci spokoju?. Sprawdź, co pomoże ci pozbyć się dolegliwości

Kto nigdy nie miał migreny, nie wie, co to za cierpienie. Dowiedz się, jak rozpoznać objawy migreny i jak walczyć z nią domowymi sposobami!

Jak rozpoznać objawy migreny?

Najbardziej charakterystyczny wśród objawów migreny to m.in. dokuczliwy uczucie silnego, uporczywego, pulsującego bólu, który nie ustaje przez kilka godzin. Dodatkowo mogą pojawić się:

Migrena atakuje zwykle tylko jedną stronę głowy i trwa od kilku godzin aż do trzech dni. Jeśli zatem masz skłonność do migren, sprawdź, jakie są najskuteczniejsze medyczne i domowe sposoby na migrenę.

Przeczytaj więcej o przyczynach i sposobach walki z bólami głowy:

Na podstawie artykułu Hanny Mądrej/Vita

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (21)
/7 miesięcy temu
na migrenę nie pomoże nic poza tabletkami na receptę lub wizyta w szpitalu na kroplówkę, ból porodowy wspominam jako lekki dyskomfort w porównaniu z bólem migrenowym który wykręca mnie jak paragraf
/rok temu
Najlepsze są proste sposoby. Słyszałyście o muzyce serca soundofsoul. Podpinają Cię do komputera, odczytują częstotliwość bicia serca w momencie uspokojenia i tworzona jest specjalna muzyka,. którą się później w małych dawkach słucha. ja nie próbowałam, ale ciotka takie nagranie ma. Migrena jak by nie patrzeć rodzi sie ze stresu, w tych czasach cieżko bez stresu żyć, ale lepiej zapobiegać niż leczyć.
/2 lata temu
Ja bym polecała nasz inhalator - Alergia Stop. Dobra cena, długa gwarancja, możliwość leczenia przewlekłych schorzeń, albo też przeziębienia czy prowadzenia zwykłej profilaktyki. Jest wszechstronny, do górnych i dolnych dróg, z filtrami i maskami w zestawie. Jak się to wszystko złoży to nie waży specjalnie dużo, można wygodnie przenieść, ustawić gdzie tam komu wygodnie.
POKAŻ KOMENTARZE (18)