Diosminex żel z opakowaniem/ fot. Flywheel PR

Diosminex w żelu

Diosminex w żelu – preparat stosowany w przypadku opuchniętych, obolałych nóg - to propozycja dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów po zaaplikowaniu. Preparat zawiera zmikronizowaną diosminę oraz bioflawonoidy. Jest dostępny w aptekach.
/ 18.09.2012 14:49
Diosminex żel z opakowaniem/ fot. Flywheel PR

Aby mieć piękne nogi, trzeba o nie właściwie dbać. Niestety zwykle nasz tryb życia i wieloletnie przyzwyczajenia szkodzą naszym nogom. Długie siedzenie czy stanie, niewielka porcja codziennego ruchu, buty na wysokim obcasie, obcisła garderoba – wszystko to wpływa negatywnie na stan naszych kończyn dolnych. Z czasem ich kondycja się pogarsza. Nogi „wysyłają sygnały ostrzegawcze”, których nie należy lekceważyć – są obolałe, opuchnięte i sprawiają wrażenie ciężkich. Dodatkowo tym objawom mogą też towarzyszyć pojawiające się na skórze tzw. „pajączki” – rozszerzone naczynia krwionośne.

W złagodzeniu tych dolegliwości pomocny może być Diosminex w formie żelu, który przynosi szybką ulgę nogom zaraz po zastosowaniu. Daje uczucie lekkości i chłodu, a przy tym jest wygodny w użyciu.

Źródło: materiały prasowe Flywheel PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)