Żele do prania tkanin Concerito Baby/ Fot. Materiały Prasowe BEST image PR fot. Materiały prasowe BEST image PR

Concertino Baby - hipoalergiczne płyny do płukania tkanin dla dzieci

Płyny do płukania tkanin Concertino Baby to hipoalergiczne, przetestowane dermatologicznie, wolne od szkodliwych substancji środki, dzięki którym ubranka twojego dziecka będą miękkie i pachnące. Delikatna formuła płynów do płukania gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry najmłodszych, dlatego możesz ich używać już od pierwszego dnia życia dziecka!
/ 04.12.2012 19:59
Żele do prania tkanin Concerito Baby/ Fot. Materiały Prasowe BEST image PR fot. Materiały prasowe BEST image PR

Płyny do płukania Concerito Baby to linia stworzona z myślą o pielęgnacji odzieży całej rodziny, w tym w szczególności najmłodszych domowników, alergików oraz osób o wrażliwej skórze. To hipoalergiczne środki, przetestowane dermatologicznie i wolne od szkodliwych substancji, barwników i parabenów.

Właściwości pielęgnacyjne płynów chronią ubranka przed zniszczeniem, pozostawiając je miękkie i pachnące. To także wygoda dla rodziców, ponieważ ułatwiają prasowanie, zmiękczają ubranka i niwelują ewentualne zagniecenia.

Płyny do płukania Concerito Baby dostępne są w wersji delicate – z nutą kwiatów bawełny i hibiskusa, oraz soft – o delikatnym, kremowym zapachu.

Płyny do płukania tkanin dostępne są w opakowaniach 1L i 2L.

Źródło: Materiały Prasowe BEST image PR / (dr)

Zobacz także: Atopowe zapalenie skóry - podstawy pielęgnacji

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.02.2013 13:47
Concertino Baby używam i jestem z nich bardzo zadowolona ,skóra dziecka jest bez podrażnień,do tego ślicznie pachną .Przyznam,że do swoich ubrań również używam,gdyż uwielbiam miękkość ,jaką dają ubraniom .