6 objawów chorób pleców

Drętwieją Ci ręce lub nogi? Bolą głowa, brzuch lub ostatnio gorzej słyszysz? To mogą być objawy problemów z kręgosłupem

Zaburzenia wzroku i słuchu

Jakie są objawy?

Charakterystyczne się szumy i dudnienie w uszach, ból oczu, pogorszenie wzroku. Symptomy te pojawiają się podczas pracy przy komputerze i są efektem ucisku na korzenie nerwowe odpowiedzialne za wzrok i słuch.

Nasze rady:
  • Ustaw dobrze monitor. Powinien stać ok. pół metra od twojej głowy, na wysokości oczu. Dzięki temu nie będziesz nadwerężać mięśni karku.
  • Zmieniaj pozycję. Co godzinę zrób sobie przerwę i wstań od biurka. Pospaceruj, wykonaj kilka skłonów, skrętów szyi.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Coś wiem o bólach kręgosłupa - moja zmora w codziennym funkcjonowaniu odkąd wróciłam do ćwiczeń na siłowni. Dodatkowo siedzący tryb życia nie sprzyja naszemu kręgosłupowi również. Ćwiczenia dużo pomagają, ale jakie będą najlepsze to warto wybrać się na wizytę najlepiej do fizjoterapeuty, który profesjonalnie doradzi jak można sobie pomóc. Jeśli macie problem z długimi kolejkami na NFZ, to zawsze można kupić pakiet w Lux Medzie - wizyta u fizjo, plan ćwiczeń i terapia manualna bez skierowania dostępna w 24h za 150zł.
/6 lat temu
sól ma pomoc na problemy z kręgosłupem? to chyba jakaś magiczna :D elektrostymulator tens potrafi postawić na nogi. teraz taki wynalazek można mieć u siebie w domu, econova sprzedaje tego typu sprzęt. dobra rzecz, nie trzeba czekać na rehabilitację, tylko samemu ulżyć sobie w cierpieniu :)
/6 lat temu
Kąpiel relaksująco lecznica w soli bocheńskiej salco.pl
POKAŻ KOMENTARZE (1)