POLECAMY

Bezpłatne zabiegi stomatologiczne z okazji Dnia Kobiet!

Z okazji Dnia Kobiet w wybranych gabinetach stomatologicznych będzie można skorzystać z bezpłatnych zabiegów dentystycznych upiększających uśmiech. Zobacz, do którego gabinetu możesz się zgłosić!

bezpłatne zabiegi stomatologiczne Dzień Kobiet

Fot. Fotolia

Piaskowanie, skaling i fluoryzacja za darmo!

8 marca większość kobiet chce wyglądać szczególnie ładnie. Mając na uwadze piękno pań, już dwa dni wcześniej wybrane warszawskie gabinety stomatologiczne będą bezpłatnie wykonywać  zabiegi dentystyczne upiększające uśmiech. W ich skład wchodzą: usuniecie kamienia nazębnego (skaling), piaskowanie i fluoryzacja.

Gwarantem zdrowych, pięknych zębów jest przede wszystkim profilaktyka, dlatego co pół roku należy je kontrolować oraz wykonywać zabiegi higienizacyjne i wzmacniające uzębienie, takie jak skaling, piaskowanie i fluoryzacja. Skaling wykonuje się najczęściej przy pomocy ultradźwiękowych urządzeń stomatologicznych, które rozbijają kamień, nie uszkadzając tkanek zęba. Piaskowanie, polegające na aplikowaniu specjalnego proszku z cieniutkiej dyszy pod dużym ciśnieniem, likwiduje przebarwienia i osad nazębny.

Oba zabiegi mogą dać efekt wybielenia zębów. Usunięcie nalotu z zębów, który na co dzień jest niewidoczny potrafi znacznie rozjaśnić uśmiech. Fluoryzacja natomiast wzmacnia zęby i, poprzez budowanie grubości szkliwa, ogranicza ryzyko próchnicy.

Zobacz także: Jak często wykonywać skaling, polerowanie i fluoryzację?

Z zabiegów będzie można skorzystać w czterech placówkach Prima-Dent w Warszawie:

  • przy ulicy Grójeckiej 77,
  • Króżańskiej 20,
  • Targowej 33a,
  • Targowej 67/2.

Wymagane są wcześniejsze zapisy do konkretnego gabinetu. Rejestracja rusza 4 marca. Zabiegi będą wykonywane 6 marca 2015 roku.

"Powinniśmy dbać o swoje zęby – szczególnie, jeśli lubimy się uśmiechać. Regularne wizyty u dentysty nie tylko ustrzegą nas od próchnicy, ale również znacząco poprawią biel zębów. Warto podkreślić, że uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę przy poznawaniu nowej osoby, dlatego powinien być nie tylko szczery, ale także zdrowy i piękny. A płeć piękna zawsze powinna błyszczeć olśniewającym uśmiechem, którego życzę na co dzień wszystkim kobietom z okazji 8 marca"   – mówi lek. dent. Przemysław Uliasz, kierownik kliniki NZOZ Prima-Dent.

Adresy i numery telefonów gabinetów:

Prima-Dent ul. Grójecka 77
tel.: 22 822 28 89

Prima-Dent ul. Króżańska 20
tel.: 22 849 99 92
tel.:  22 849 53 67

Prima-Dent ul. Targowa 33a
tel.: 22 618 93 60
tel.: 22 618 95 60

Prima-Dent ul. Targowa 67/2
tel.: 22 619 76 16
tel.: 22 618 31 30

Źródło: Materiały prasowe Procontent Communication

Zobacz także: Jak kobieta powinna dbać o dziąsła?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
ja byłam na konsultacji u www.truszel.pl i powiem, że to była najprzyjemniejsza konsultacja pod sloncem:) lekarze niesamowicie mili i przyjemni, pełna profeska.