Aparat w ustach leczy... kręgosłup

Metoda ORA to polski wynalazek
Aparat w ustach leczy... kręgosłup fot. EUR LORA

Aparat wkłada się do ust na dwie, trzy minuty dziennie. Przez ten czas robi się proste ćwiczenia gimnastyczne. Efektem takiej terapii jest nie tylko korekcja stawów żuchwowo-skroniowych, ale też przywrócenie równowagi innych stawów. Znikają napięcia mięśni, dzięki czemu można pozbyć się uporczywych bólów głowy czy kręgosłupa. Aparat kupisz w aptece lub u dentysty (99 zł).

Źródło: Przyjaciółka

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
Zastosowałam aparat do korekcji stawów skroniowo-żuchwowych. Wcześniej leczenie przez dwa lata w poradniach stomatologicznych i neurologicznych nic nie dało. Zakładanie na noc różnych wkładek też nie pomogło. Miałam bóle tych stawów nie tylko przy jedzeniu. Trochę pomagały niesteroidowe leki przeciwzapalne. Buzię mogłam otworzyć na 2 - 2,5 cm. Sytuacja poprawiła się już po kilku dniach wykonywania ćwiczeń ( 2 x dziennie). Później zrobiłam przerwę w ćwiczeniach ponieważ zdarzało się, że miałam w nocy problemy z połykaniem śliny. Następnie ćwiczyłam od przypadku do przypadku. Co najmniej od roku jestem wyleczona. Stawy nie bolą a buzię otwieram na 4 cm. Dziękuję bardzo wynalazcom tego aparatu.
/5 lat temu
cena aparatu w Polsce 155,00 .
/5 lat temu
mam go drugi dzień....zobaczymy....