Akcja "Zadbaj o swoje serce" we Wrocławiu

W niedzielę 10 marca br. w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu miała miejsce akcja „Zadbaj o swoje serce”. Ponad sto osób mogło skorzystać z bezpłatnych badań serca! Zdrowie.wieszjak.polki.pl i Rynekmedyczny.pl są patronami medialnymi akcji.

Akcja "Zadbaj o swoje serce" we Wrocławiu
fot. Telemedycyna Polska

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Ja polecam zajrzeć na stronkęwww.obiecanejutro.pl. Możecie się dowiedzieć jak można pomóc nieuleczalnie chorym, a można to zrobić na wiele różnych sposobów. Poczytajcie sobie trochę o akcji w$p1erajmy hosp1cja. Dzięki tej akcji, która jest niby konkursem, można aktywnie pomagać chorym dzieciakom i nie tylko, zajrzyjcie!
/6 lat temu
Bardzo pozytywna akcja „Zadbaj o swoje serce” odbyła się ostatnio we Wrocławiu i Opolu dobrze by było aby tego typu akcje przeprowadzać w mniejszych miastach i miejscowosciach gdzie dostęp do lekarzy specjalistów jest mało dostępny lub oczekiwania w kolejce są dość długie Pozdrawiam