Która z nas tego nie zna? 11 umiejętności, które każda kobieta nabywa w trakcie okresu

My, kobiety, potrafimy dostosować się do każdej, nawet najbardziej niesprzyjającej sytuacji. Raz w miesiącu dla wielu z nas jest ona wyjątkowo kłopotliwa, a mimo to umiemy sobie z nią poradzić po mistrzowsku.
Marta Słupska / 2 tygodnie temu

Okres rzecz ludzka, a dokładniej – kobieca. Czasem jednak wymyka się spod kontroli i wymaga nauczenia się działać pod presją czasu lub w sytuacji, która zdecydowanie nie jest sprzyjająca. Na przykład wtedy, gdy zapomniałyśmy zabrać zapasową podpaskę z domu. Albo środki przeciwbólowe w czasie okresu nie działają akurat w dniu ważnego spotkania w pracy.

Takie (i o wiele gorsze) nieprzyjemne niespodzianki to chleb powszedni niejednej z nas, pojawiające się praktycznie co miesiąc. Z wiekiem uczymy się z nimi radzić, a nawet im zapobiegać.

Jeśli jesteś kobietą i miesiączkujesz (lub miałaś miesiączki w przeszłości), na pewno zdobyłaś więc większość z umiejętności, o których piszemy w galerii. Które z nich należą do twojej comiesięcznej rutyny? :)

Źródło: buzzfeed.com

Zobacz też:
Jak kobiety przeżywały miesiączkę w XIX wieku?
Czy w ciąży można mieć miesiączkę?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)