POLECAMY

Sok 100%? Na... 100%!

Marzysz o szklance pysznego, zdrowego soku, najlepiej takiego "100%"? W kartonie czy butelce go nie znajdziesz. Prawdziwe 100% witamin i składników odżywczych możesz za to w parę chwil wyczarować sama. No nie całkiem sama – z pomocą wyciskarki.
Sok 100%? Na... 100%! fot. serwis prasowy eujuicers

Każdy sok, nawet jeśli jego opakowanie "twierdzi" że jest naturalny i stuprocentowy, do końca taki nie jest. Zastanów się – czy coś, co tygodniami może stać na sklepowej półce w papierowym lub plastikowym opakowaniu, może być w pełni naturalne?

 

Masz rację – odpowiedź brzmi nie. I nie chcemy tu takim sokom odbierać zalet, bo także są ich pełne, ale na pewno nie zasługują one na określenie "100%". A jaki sok można tym mianem określić? Odpowiedź jest prosta – taki, który naprawdę w 100% składa się z wybranych owoców czy warzyw, czyli świeżo wyciśnięty. Dlatego, dbając o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, warto zaopatrzyć się w dobrą wyciskarkę.

 

Rewolucja w wyciskaniu

 

Decydując się na zakup wyciskarki, warto potraktować to jako inwestycję i wybrać model uznanej marki, który będzie nam służył latami i to nie jedynie do wyciskania soku z pomarańczy czy ogórka. Na uwagę z pewnością zasługuje "owoc" współpracy 2 największych marek na rynku, czyli Omega i Eujuicers.

 

A zatem: poznajcie innowacyjną, niemal idealną, wyciskarkę Sana, przy której projektowaniu uwzględnioną zarówno aspekt zdrowotny i smakowy przygotowywanych soków, jak i obsługę oraz utrzymanie samego urządzenia w czystości.

 


Wyciskarka Sana ułatwi Ci życie już na początku, bo duży otwór wsadowy sprawia, że odpada kłopotliwe drobne krojenie – po prostu wkładasz wybrany produkt i wybierasz sito. W zależności od upodobań, sito o mikrootworach wyczaruje dla Ciebie sok klarowny (taki czystszy), zaś to o otworach większych da sok z miąższem, a zatem i większą ilością błonnika.

 

 

Dzięki wkładowi do mielenia możesz także od ręki zafundować sobie pyszny mus lub przecier. A z Saną wyciśniesz i przeciśniesz (z największą dokładnością) każdy gatunek owoców, warzyw i ziół. Naprawdę masz możliwość przyrządzenia dowolnej sokowej kompozycji, bomby witaminowej! Co równie istotne, technologia wolnoobrotowego kruszenia i miażdżenia, pozwala wydobyć z owoców i warzyw maksimum substancji odżywczych, dzięki czemu wyciśnięty za jej pomocą sok nawet po 48 godzinach przechowywania w lodówce zachowuje swoje wartości odżywcze i pyszny smak.

 

A gdy przyjdzie do zmywania okaże się, że Sana ma mało części, zero zakamarków czy trudnodostępnych miejsc. W efekcie całe mycie trwa tylko 3 minuty! Nie możemy także nie wspomnieć o bogatym zestawie funkcji dodatkowych, bo Sana szybko i sprawnie pomoże Ci przyrządzić zdrowe i pyszne desery (lody i sorbety), zmieli orzechy na masło orzechowe czy cieciorkę na humus, poradzi sobie nawet z uformowaniem makaronu o różnych kształtach. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o niezwykle cichej pracy (nikogo nie obudzi) i wstecznym biegu (gdyby się zablokowała) i fakcie, że Sana jest całkowicie bezpieczna i nietoksyczna w kontakcie z żywnością. O luksusowym, nowoczesnym wyglądzie pisać chyba nie musimy – tylko same spójrzcie... www.eujuicers.pl

Artykuł sponsorowany
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)