Jak skutecznie pracować pod presją czasu?

Co robić, gdy pracy przybywa a czasu coraz mniej? Dowiedz się, jak efektywnie pracować pod presją czasu
Justyna Glińska, psycholog z Centrum - Ja odpowiada na pytanie dlaczego nasza efektywność w pracy spada, gdy goni nas czas. Dowiedz się też, jak zorganizować czas pracy tak, by uniknąć nagromadzenia obowiązków i co zrobić, by praca pod presją czasu była jak najmniej stresująca.

To nie presja czasu wpływa na spadek efektywności w pracy. Dzieje się tak ze względu na stres, który jej towarzyszy. Idealnym rozwiązaniem jest dobra organizacja pracy, pozwalająca uniknąć nagromadzenia obowiązków tuż przed ostatecznym terminem. Jeśli jednak racjonalne rozplanowanie zadań jest niemożliwe, warto zadbać o komfort wykonywanej pracy i regenerację sił (np. podczas snu).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 dni temu
A jesli ktos ciagle wrecz wyrywa ci prace z rak bo on akurat nic nie robi a szef idzie .. a jesli co bys nie robil odwracaja wszystko po ich mysli .". nie tak .. za duzo . Za malo . Wolniej .. teraz szybciej .. zostaw to zrob tamto .. czemu tamtego nie zrobiles " mimo wysokich kwalifikacji i duzego doswiadczenia czujesz sie jak nie z tej planety..