POLECAMY

Testujemy odżywki do paznokci Eveline - kultową 8w1 Total Action oraz nowość dla wrażliwych - 8w1 Total Action Sensitive

Kultowa odżywka Eveline 8w1 Total Action, hit rynku i numer 1 wśród Wizażanek doczekała się młodszej siostry - 8w1 Total Action Sensitive. Czym się różnią, która jest się lepsza i dla kogo? Poznajcie efekty naszego testu!
Joanna Mazur / 11 miesięcy temu

Kultowa odżywka do paznokci Eveline 8w1 Total Action, która jest numerem 1 na rynku, kochają ją Wizażanki i kochają ją Polki doczekała się młodszej siostry! Eveline 8w1 Total Action Sensitive to wersja dla wrażliwych - czyli dla wszystkich, dla których Eveline 8w1 Total Action jest nieco za mocna.

Postanowiłyśmy porównać działanie i efekty, jakie daje stosowanie obu odżywek. 8 dziewczyn z redakcji testowało na własnych paznokciach. Z jakim efektem? Poznajcie opinie redakcji!

Co wiemy o skoncentrowanej odżywce Eveline 8w1 Total Action

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk.

A co wiemy o nowości odżywce Eveline 8w1 Total Action Sensitive?

Nowa unikalna formuła zawiera naturalny aldehyd, który wnika w strukturę paznokcia i skutecznie regeneruje ją i odbudowuje. Uszczelnia, utwardza i wspomaga wzrost paznokci. Uelastycznia płytkę paznokcia, czyniąc ją odporną na mechaniczne uszkodzenia. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Zastyga na paznokciach w formie warstwy ochronnej. Stosowany pod lakier, pogłębia jego kolor i przedłuża trwałość. Można stosować na na paznokcie po zdjęciu manicure hybrydowego i akrylowego.

Jak wypadły obie odżywki w naszych testach - zapraszamy do obejrzenia filmu!

Spodobał wam się wynik testu? Zapraszamy na zakupy do sklepu Eveline! Tam obie odżywki kupicie w bardzo dobrych cenach!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/9 miesięcy temu
dla mnie klasyczna wersja tej odżywki była za mocna. Z kolei ta - jest idealna! Cieszę się, że ją wypuścili bo wreszcie mogę stosować odżywkę od eveline 8w1 i cieszyć się pięknymi paznokciami bo tyle dobrego słyszałam o tej oryginalnej wersji i jej efektach :) jeśli któraś zdjęła sztuczne paznokcie i chce odżywić oraz wzmocnić swoje naturalne to ta odżywka jest idealna.
/10 miesięcy temu
Znałam różne opinie na temat klasycznej wersji odżywki 8w1, ale postanowiłam sprawdzić ją sama. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę. :) Już po ok 2 tygodniach moje paznokcie przestały się rozdwajać, a płytka stała się wyraźnie gładsza i mocniejsza. Do tego pazurki rosną szybciej niż kiedykolwiek. Stosuję się oczywiście do zaleceń producenta, żeby nie przesadzić, ale dla mnie to numer 1 jeśli chodzi o odżywki do paznokci.
/10 miesięcy temu
Ja bardzo często robię manicure i za każdym razem po zdjęciu lakieru paznokcie są w naprawdę złej kondycji, nigdy nie miałam jakiś twardych i mocnych paznokci, a jedynie ta odżywka jest w stanie doprowadzić je do porządku. Zaczęłam ją używać jakiś czas temu i przynajmniej wiem, że nie muszę się martwić czy uda mi się wzmocnić płytkę po użyciu lakieru, bo po tym produkcie zawsze jest bardzo twarda i odbudowana. Dla mnie osobiście produkt nie jest za mocny, wiadomo, że nie staram się go nanosić tylko na płytkę i nigdzie nie wyjeżdżać, czyli zgodnie z zaleceniami producenta, a skórki smaruję oliwką w celach ochronnych. Wystarczy czytać etykiety na opakowaniach.
POKAŻ KOMENTARZE (9)