Jakie są najczęstsze biznesowe błędy Polek?

Nikt nie jest nieomylny, ale zdecydowanej większości błędów da się uniknąć. Zobacz jak postępować, żeby osiągnąć sukces!

Jakie błędy najczęściej popełniają Polki?

Porażka to nie koniec świata, ale dla wielu kobiecych biznesów pierwsze trudności są jednocześnie ostatnimi.

Zaczyna się zwykle bardzo dobrze – od inspirującego pomysłu, pasji, zaangażowania, otwartości na wyzwania i gotowości do zmian. A jednak tak często kończy się, zanim na dobre się zacznie. Na czym najczęściej wykładają się start-upy Polek i młode firmy w ogóle?

Przekonaj się jak być profesjonalistką!

Jaka jest rola biznesplanu i analizy finansowej? Dlaczego ich brak to przepis na klapę nawet najlepiej rokującego projektu? Polki często nie uwzględniają, jakim kosztem dla przedsiębiorstwa jest ich własna praca, przejazdy, spotkania biznesowe i czas, który na to poświęcają.

Wiele młodych przedsiębiorczyń rozpoczynając działalność nie zastanawia się, na czym tak naprawdę będzie zarabiać. Traktowanie swojego biznesu jak hobby to przyjemna i bezstresowa droga, ale prowadzi niestety donikąd.

Biznes zakłada się po to, żeby zarabiać i nie ma w tym niczego wstydliwego. W tej części rozmowy Olga Kozierowska opowiada też o swoim projekcie „Sukces to ja”cyklu bezpłatnych warsztatów i konferencji oraz portalu wiedzy, który powstał po to, by pomagać Polkom unikać pułapek na drodze do rozwinięcia własnej firmy, ale także, by podpowiadać kobietom jak rozwinąć karierę w dotychczasowym miejscu zatrudnienia, a jeśli to niemożliwe, jak znaleźć lepszą i bardziej satysfakcjonującą pracę.

"Ku doskonałości"- spotkania kobiet

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)