POLECAMY

"Bridget Jones's Baby" lada moment wejdzie do kin! Zobacz zwiastun

Zobacz trailer 3. części przygód Bridget Jones!

Zwariowana Bridget Jones wraca na ekrany kin! Już we wrześniu będziemy mogli zobaczyć trzecią filmową część przygód uroczej singielki. O czym opowiada film "Bridget Jones's Baby", na który z niecierpliwieniem czekają fani?

Bridget Jones podbiła serca milionów

"Dziennik Bridget Jones" - pierwsza część komedii o perypetiach miłosnych i zawodowych romantycznej i nieco zagubionej w świecie singielki odniosła prawdziwy sukces. Ludzie pokochali szaloną autorkę przezabawnego dziennika, w którym utrwala ona najważniejsze zdarzenia ze swego życia. Serca widzów podbiła również znakomita obsada. W postać Bridget wcieliła się rewelacyjna Renée Zellweger, którą wszyscy polubili od pierwszego wejrzenia. Towarzyszyli jej znakomici Hugh Grant i Colin Firth, których kreacje oczarowały widzów. Druga część filmu - "W pogoni za rozumem" - zrobiła prawdziwą furorę. Odtwórcami głównych ról byli ci sami aktorzy i po raz drugi zagrali fenomenalnie. Od premiery pierwszej części upłynęło 14 lat, dlatego tym bardziej fani nie mogą doczekać się kontynuacji.

Bridget Jones oskarża media o seksizm

Co tym razem spotka Bridget?

W trzeciej części na ekranach kin ponownie zobaczymy utalentowaną Renée Zellweger i przystojnego Colina Firtha. W filmie pojawi się również Shonn Gregory. Co tym razem wydarzy się w życiu Bridget? Nie jest już ona niepoprawną romantyczką zapisującą w dzienniku swoje doświadczenia. Dobiega pięćdziesiątki, co obliguje ją do wprowadzenia radykalnych zmian w swoim życiu. W trzeciej części bohaterka będzie starała się o dziecko. Czy związek z Markiem Darcym okaże się owocny? Czy Bridget uzależniona od portali randkowych postanowi zmienić swoje plany?

Wkrótce się okaże! Ze zniecierpliwieniem oczekujemy na trzecią część losów Bridget. Przypominamy: premiera już 16 września!

Zobacz również:

10 polskich filmów, których nie możesz przegapić w 2016 roku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)