Taniec brzucha dla początkujących!

Zawsze chciałaś znać podstawowe kroki tańca brzucha? Z naszymi podpowiedziami nauczysz się ruszać biodrami jak arabska księżniczka!

Jak nauczyć się tańca brzucha w domu?

Zawsze chciałaś nauczyć się seksownych ruchów brzucha, tak charakterystycznych dla Bollywood? Nie ma nic prostszego! Jeśli wstydzisz się zapisać na lekcje, masz kompleksy związane ze zbyt dużym brzuszkiem, zacznij ćwiczyć w domu.

Specjalnie dla wszystkich początkujących tancerek przygotowaliśmy film, który w przeciągu 30 minut przybliży ci podstawowe kroki belly dance. A ty - zamiast się wstydzić - wyrzeźbisz mięśnie brzucha i poczujesz się pewniej właśnie dzięki tańcowi brzucha!

Zobacz instrukcję krok po kroku!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/6 miesięcy temu
nie wiem co za przygłup to tu wstawił, ale ten filmik to ociekająca fitnessem wersja rozgrzewki do tańca. Nie żaden taniec brzucha, który jest mi znany. Ps. Taniec ten ćwiczy się pod okiem doświadczonych instruktorów nie w domu, żeby nie nabyć kontuzji.
/rok temu
Jak można się nauczyć ? Rano w formie gimnastyki , w ciągu dnia w formie kursu tańca a wieczorem w formie pokazu przed partnerem ! Ciekawe jak długo partner by ten taniec - ,,korygował"?
/2 lata temu
Super;) nie jast za trudny ale trzeba umiec sie ruszac. Nie wiem jak mozna to zle komentowac:)
POKAŻ KOMENTARZE (3)