POLECAMY

Ćwiczenia na ujędrnienie piersi z Mel B

Przywróć jędrność biustowi za pomocą prostych ćwiczeń! Specjalnie dla Ciebie Mel B prezentuje najlepszy trening.

Ćwiczenia na biust z Mel B

Obwisłe piersi mogą pojawić się u każdej z nas - nie tylko po ciąży i okresie karmienia! Problem ten dotyka również dziewczyn i kobiet, które natura obdarzyła sporym ich rozmiarem (przez znaczne obciążenie ścięgna nieodwracalnie się rozciągają). Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce, gdy nosimy źle dobrany biustonosz, ćwiczymy bez odpowiedniego zabezpieczenia lub drastycznie chudniemy - wtedy biust traci jędrność.


Co robić, by piersi były jędrne?

Aby uniknąć takiej sytuacji i nie wpaść w wir kompleksów, już dziś zacznij trenować. Prezentujemy najlepszy trening na ujędrnienie piersi, który pomoże ci zadbać o kondycję biustu!

Trenuj biust z Mel B!

Dowiedz się więcej o kondycji piersi:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Ja trenuje z internetem . Mój rytm pracy prowadzenie domu , codzienne przygotowywanie zdrowych i zawsze świeżych posiłków nie daje mi dość czasu by bywać w klubach.Dzieki filmikom ćwiczę co dzień. Lubię z nimi ćwiczyć, zapewniają różnorodność, utrzymane mam tempo, czas ćwiczeń, przy odpiwiednim soborze prowadzących, zapewnione jest wszystko, postawa, oddech , czas. Dzieki nim czuję się świetnie, oszczędzam kupę kasy i czasu, który właśnie wolę poświęcić na naprawdę zdrowe posilki . Twoja trenerka tak mówi bo niestety w tym momencie traci kasę
/rok temu
Moja trenerka z Saturn Fitness mówi że można trenować z internetem ale jeżeli ktoś potrzebuje wzorować się na filmikach to znaczy że nie umie trenować i na pewno nie powtórzy prawidłowo ćwiczeń bo nikt nie stoi obok i nie pilnuje poprawności techniki przez co trening staje się mniej efektywny.