POLECAMY

Specjalista radzi - jak urządzić małe mieszkanie

Dowiedz się, na co powinnaś zwrócić uwagę urządzając wnętrze małego mieszkania!


Urządzenie wnętrza małego mieszkania przysparza wielu z nas mnóstwo kłopotów. Problemy zaczynaj się już od wyboru koloru ścian i wcale nie kończą na decyzji o zakupie mebli najlepszych dla niewielkiej przestrzeni... Jak zatem zaaranżować niewielkie wnętrze, aby czuć się w nim wygodnie i komfortowo i jednocześnie nie wchodzić w złe relacje z estetyką?

O tym, jak dobrać kolory do wnętrz małego mieszkania, na jakie oświetlenie się zdecydować, jakie dekoracje wyglądają najlepiej w salonie, czy warto zdecydować się na tapety oraz czy zasłony są ewenementem jedynie dużych pokoi - opowiedziała nam Ewelina Sałata, specjalista i dekorator wnętrz w warszawskim salonie BoConcept. Obejrzyj nasz filmik i dowiedz się, jakie sztuczki pozwolą ci stworzyć piękne i komfortowe mieszkanie!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
jak ma się miejsce to można się zastanawiać... z mężem dostaliśmy kawalerkę 32m2 to za bardzo nie było opcji poszaleć. to co mnie najbardziej cieszy to udało nam sie wydzielić pomieszczenie akustyczną ścianą składaną Sowan. dzieki temu mozemy szybko ścianę składac i rozkładać - nie zabiera nam dodatkowego miejsca.
/rok temu
Moje mieszkanko też jest niewielkie, ale urządzone z pomysłem. Nie podjęłam się sama jego dekorowania, bo uznałam, że chciałabym mieć oryginalne wnętrze, pomagała mi w tym architekt z Miśkiewicz Design. Teraz jak wchodzę do mieszkania to czuję, że to moje miejsce, zaprojektowane pode mnie z brzoskwiniowymi ścianami i kominkiem, przy którym lubię siedzieć z kubkiem gorącej czekolady.
/rok temu
bardzo lubie taki surowy a zarazem gustowny styl... sama postawilam na strukture dekoracyjna beton w odcieniu sarosci farb magnat, do tego dobrałam dosłownie kilka najbardziej potrzebnych mebli
POKAŻ KOMENTARZE (2)