Top 5 na październik: wybór redaktor działu Ślub

Organizujesz ślub jesienią? O tym nie możesz zapomnieć!

Ślub jesienią daje sporo możliwości zarówno pod względem doboru akcesoriów, jak i dodatków w stylizacji panny młodej. Poznaj moje top 5 na październik i zainspiruj się nim!

 

Paleta cieni od Golden Rose, cena ok. 19,90 zł

Jesienny ślub bez makijażu w kolorach ziemi nie może się udać. Brązy, beże i złoto to idealny wybór dla każdej panny młodej, która decyduje się powiedzieć "tak" w październiku. Makijaż w stylu smoky eye wykonany paletą od Golden Rose będzie trwały, ale pamiętaj, aby paletkę zabrać do kosmetyczki i w międzyczasie poprawić oko. Przed tobą cała noc świetnej zabawy i zdjęć. Musisz wyglądać rewelacyjnie!

 

Ślubne misie RękoDZIENNIK

To idealny pomysł na prezent dla pary młodej! Spersonalizowane ślubne misie to piękna ozdoba, która spodoba się dużo bardziej niż kolejna butelka wina, czy kwiaty. To też idealny prezent, jaki pan młody lub panna młoda może podarować partnerowi w dniu ślubu. Co jest najważniejsze? Szczegóły. Warto zastanowić się nad zawodami, jakie wykonują młodzi oraz nad ich cechami charakterystycznymi. Misie przecież mogą wyglądać jak lekarz, prawnik, żołnierz, czy policjant.

 

Ręczniki z haftem "Mąż i żona" Eurofirany, cena ok. 60 zł

To kolejny prezent, który można podarować parze młodej zamiast kwiatów. Pamiętaj, że jeśli decydujesz się na taką formę, dowiedz się, jakie kolory preferuje para lub w jakich barwach mają łazienkę.

 

Pomarańczowe szpilki

Latem czy wiosną nie będą dobrym pomysłem. Świetnie wygadają jesienią. Dobierz do nich jesienne kwiatki oraz piękne dekoracje, które będą tworzyły idealną całość.

 

Obrączki ślubne YES, cena 1662 zł

Piękna, z klasycznego 14-karatowego, żółtego złota. Co ją wyróżnia spośród innych klasycznych obrączek? Piękny i elegancki diament, który idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet, kochających błyskotki.