Kreacja ślubna Pronovias - hit czy kit fot. Fotolia

Kreacja ślubna Pronovias - hit czy kit

Jej stworzenie podobno zajęło aż 244 godziny...
/ 12.01.2018 10:13
Kreacja ślubna Pronovias - hit czy kit fot. Fotolia

Każda panna młoda pragnie lśnić w tym wyjątkowym dla niej dniu,
dlatego projektanci sukien ślubnych prześcigają się w pomysłach na nietuzinkowe kreacje. Przeważnie ich propozycje pięknie prezentują się na wybiegach, ale czasami zdarza się, że niektóre projekty zamiast wywoływać zachwyt - straszą. Dokładnie tak wygląda sytuacja w przypadku kombinezonu proponowanego przez dom mody ślubnej Pronovias.

Makijaż permanentny brwi może ci poważnie zaszkodzić

Seksowne kombinezony królują na czerwonych dywanach. Celebrytki pojawiające się na imprezach przyzwyczaiły wszystkich do półprzeźroczystych kreacji z siateczkami zakrywającymi jedynie newralgiczne miejsca.

W sezonie 2017 królowały suknie ślubne o syrenim kroju, ozdobione delikatnymi koronkami. W trendach na 2018 rok hitem są zaś delikatne koronki naszywane na cieliste siateczki.

To właśnie koronki stały się inspiracją dla projektantów popularnej, hiszpańskiej marki Pronovias. Jedna z propozycji z kolekcji, od kilku dni jest na ustach wszystkich. Chodzi o koronkowy kombinezon, który zaprezentowała na swoim Instagramie modelka Cristina Pedroche.

Cristina Perdoche w kontrowersyjnej sukience, fot. instagram.com/cristipedroche

Podobno główny projektant kreatywny marki Hervé Moreau wraz z zespołem poświęcili na stworzenie tej kreacji aż 244 godziny.
Inspiracją dla tego niecodziennego projektu była sukienka w podobnym stylu z kolekcji z 2015 roku. Kombinezon poza delikatną koronką zdobi aż 200 kryształków wszytych w koronkę!

Opinie dotyczące kombinezonu są miażdżące! Przeważają przymiotniki takie jak "dziwaczny", "wyjątkowo brzydki" czy też po prostu "nieodpowiedni".
My chyba nie zdecydowałybyśmy się na taką kreację ślubną, a jaka jest wasza opinia?

Zobacz także:Te fryzury ślubne będą hitem 2018 roku! 5 nieoczywistych propozycji dla każdej panny młodejSuknia ślubna nie musi kosztować fortuny! Znalazłyśmy piękne modele, których ceny zaczynają się od 270 zł