POLECAMY

Sukienka na ślub cywilny taka jak do kościoła?

Marzysz o pięknej białej sukni ślubnej? Coraz więcej par decyduje się na ślub cywilny. Młodzi mają dość ślubnego zamieszania związanego z często zawiłymi procedurami kościelnymi. Wiele panien młodych ma jednak dylemat, czy aby wypada, żeby kreacje na ślub cywilny były podobne do tych, które zakładają panny młode idące do ołtarza. Odpowiedź jest prosta - oczywiście, że tak!

Sukienka na ślub cywilny nie musi być wcale skromna, jak się do tej pory powszechnie utarło. Decydując się na zawarcie związku małżeńskiego w USC panna młoda nie musi rezygnować z wystawnego charakteru swojej kreacji.

Długie suknie ślubne

Na ślub cywilny coraz częściej Panny Młode wybierają długie suknie ślubne /fot. Magazyn ślubny Zankyou

Modne w tym sezonie są suknie rozłożyste, a fason układający się w literę A jest najbardziej pożądany. Na ślub cywilny najlepiej czerpać inspiracje z obecnie panujących trendów w kolekcjach sukien ślubnych.

Piękne suknie ślubne

Suknie ślubne z kolekcji 2012, od lewej: White One, Rosa Clara, Pronovias, Verawang, Rosa Clara, Herm's, Manuel Mota /fot. Zankyou

Dla pań, które mają zgrabne nogi i chciałyby je wyeksponować, ciekawą propozycją będą krótkie sukienki. W urzędzie można wyeksponować nieco więcej nóg, niż byłoby to zaakceptowane w kościele.  Suknie ślubne w wersji mini nie powinny urazić nikogo w USC, ze względu na znacznie mniej sakralny charakter ceremonii.

Sukienki ślubne

Krótkie suknie ślubne z kolekcji: Pronovias, Maciej Zień i Karina /fot. Zankyou

Niebanalnym wyborem na ślub cywilny będą także suknia ślubna w kolorze lub z barwnymi akcentami.

Kolorowe suknie ślubne

Kolorowe suknie ślubne, od lewej: Sincerity 2012, Maciej Zień 2012, VeraWang 2011, VeraWang 2012 /fot. Zankyou

Zobacz: Jak wykonać ślubną fryzurę z warkoczem?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)