Kolor miętowy dla panny młodej

Miętowa suknia ślubna, miętowe dodatki do sukni ślubnej i mięta jako kolor przewodni przyjęcia weselnego to niebanalny pomysł na odejście od klasycznej i tradycyjnej bieli. Miętowy kolor, czyli połączenie jasnej zieleni i morskiego błękitu, nadaje stylizacji ślubnej świeżego wyglądu. Mięta króluje na wybiegach już od kilku sezonów, dlatego jeśli postawisz na miętę - z pewnością będziesz wyglądać modnie i nowocześnie.

/ 04.02.2013 10:47 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Kolor miętowy dla panny młodej
Bardziej odważne Panny Młode z powodzeniem mogą pokusić się o wybór… miętowej sukni ślubnej! Tylko wówczas należy pamiętać o rozsądnym doborze dodatków. Odcień miętowej zieleni to także idealny wybór koloru sukienki dla druhny. Hitem sezonu będą orszaki ślubne – druhny w miętowych sukienkach i drużbowie w miętowych krawatach, a nawet w miętowych butach!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/08.08.2013 11:04
Już wypowiadałam swoje zdanie,na ten temat, uważam, że młodzi powinni wyglądać jak para młoda,a nie para idąca na bal maskaradowy. Z tym, że to oni sami decydują jak będą ubrani. I jak to zrobią - to będzie ich decyzja, dobra,czy zła, ale ich własna. Nie może im nikt dyktować jak mają być ubrani.
/07.08.2013 16:50
Miętowa stylizacja, jestem za :) a wszystkie przyszłe Panny Młode zapraszam na mój blog o tematyce ślubnej, dużo porad, stylizacji. www.mojewielkiewesele.blogspot.com