zaręczyny fot. Fotolia

Kiedy sie najlepiej oświadczyć?

Ten moment potrzebuje przecież odpowiedniej oprawy, ale z drugiej strony nie może być zbyt oklepany.
zaręczyny fot. Fotolia

Oświadczyny to wyjątkowy moment. Dla wielu mężczyzn jest to też czas wzmożonego stresu, bo przecież nigdy nie wiadomo, czy wybranka serca powie "tak". I tu pojawia się zasadnicze pytanie: kiedy się oświadczyć? Wybór odpowiedniego momentu nie należy do najprostszych. Ten moment potrzebuje przecież odpowiedniej oprawy, ale z drugiej strony nie może być zbyt oklepany. Zobacz, kiedy najczęściej dochodzi do oświadczyn.

Zobacz, o jakich zaręczynach marzą kobiety

Boże Narodzenie

Magia świąt to doskonały moment, aby dać w prezencie swojej wybrance najważniejszą biżuterię w jej życiu. Zaręczyny w gwiazdkę to najczęściej wybierany termin.

Walentynki

14 lutego to święto zakochanych. Kto nie chciałby tego dnia powiedzieć "tak" miłości swojego serca? Nie dziwi więc, że tak wielu mężczyzn wybiera właśnie ten termin na oświadczyny. Romantyczna sceneria, serduszka, czerwień i miłość unosząca się w powietrzu sprzyjają zaręczynom. To dlatego Walentynki znajdują się na 2 miejscu w liście najczęściej wybieranych terminów na ślub.

3 sposoby na poinformowanie znajomych o zaręczynach

Urodziny

Kolejnym wyjątkowym momentem są urodziny wybranki serca. Pierścionek zamiast prezentu urodzinowego, biżuteria ukryta w kawałku tortu lub w szampanie zachwyci pewnie każdą kobietę.

Rocznica spotkania

Miłe rocznice to zawsze dobry moment na oświadczyny. Romantyczna kolacja, której kulminacją jest magiczne pudełeczko z pierścionkiem to równie chętnie wybierany moment na oświadczyny.