POLECAMY

Jak wybrać idealne buty do ślubu? Podpowiada Zosia Ślotała!

Piękno, czy wygoda? My już wiemy!
Buty ślubne to niezwykle ważny dodatek weselny. Muszą być przede wszystkim wygodne i estetyczne, dopasowane do sukni, i biżuterii, a także do twoich umiejętności poruszania się w butach na obcasie lub koturnie. Zobacz, jak wybrać buty ślubne - podpowiada Zosia Ślotała!

O tym musisz wiedzieć, wybierając buty ślubne!

Na co zwrócić uwagę, wybierając buty ślubne?

  • Wysokość obcasów - kilkucentymetrowe obcasy wprawdzie dodają uroku, ale jeśli nie potrafisz poruszać się na obcasach, nie wybieraj ich na ślub. Ryzykujesz wiele. Niewygodne szpilki są w stanie zniszczyć cała weselną zabawę.
  • Kolor obuwia - kolor dopasuj do barwy i stylu sukni ślubnej oraz dodatków.
  • Rodzaj obuwia - szpilki, koturny, a może płaskie? 
Sprawdź, co na temat butów ślubnych sądzi Zosia Ślotała!
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Moje buty były kremowe, na niewielkim może 7cm obcasie i naprawdę się sprawdziły, teraz mogę je wykorzystać jeszcze na inne okazje.
/rok temu
No to ja coś Wam opowiem. Pytacie jak wybrać idealne buty? Trzeba przede wszystkim wiedzieć jedno. But dla pana młodego musi pasować do garnituru. Oczywiście do tego muszą być właściwe skarpety. Tak samo buty dla panny młodej muszą pasować do sukienki. Ale...tutaj trzeba też wiedzieć parę istotnych spraw. Np. czy aby posadzka kościoła, w którym jest ceremonia, nie ma aż takiej historycznej wartości, że strach po niej iść w ostrych szpilkach, bo zostaną ślady. Czasem ów czerwony dywan nie pomoże. No i takie, które nie pękną, czy nie złamie się w nich obcas przy pierwszym mocniejszym przytupie w tańcu, bo wtedy będzie śmiech. Jak tak czytam, to przypomina mi się córka kuzyna. Do sukni z linii Elizabeth Passion na sesję zdjęciową ubrała...buty-trapery wojskowe! A więc buty muszą być takie, w których dobrze się tańczy, wygodnie idzie. Muszą być takie, w których można będzie iść po różnych nawierzchniach. No i tak, żeby te buty zapewniły przy okazji taką ochronę kostki, żeby nie zwichnąć jej przy pierwszym lepszym "obertasie". Nie chcecie chyba, żeby panna młoda zamiast w limuzynie weselnej, opuszczała przyjęcie na noszach w karetce.