Zaręczyny w sylwestra! Pomocy!!

napisał/a: ldaniiel 2008-11-12 15:58
Witam! Mam zamiar oświadczyć się mojej dziewczynie w tym roku najlepiej na sylwestra! pierwszy mój pomysł był w Krakowie w jakiejś romantycznej restauracji (tyle ze nie znam krokowa i nie znam żadnej bardzo romantycznej restauracji możecie cos polecić?) mam jeszcze jeden problem moja dziewczyna ma 27 grudnia urodziny. wpadłem na pomysł żeby upiec 3 pieczenie na jednym ogniu! to znaczy jako prezent dla niej to cało dniowa wizyta w spa potem wieczorem do restauracji na sylwestra i o 23.55 oświadczyny! tylko gdzie w pobliżu jest dobry hotel z spa no i musi być tam super restauracjo! Macie jakieś pomysły? Bardzo proszę o pomoc!
napisał/a: zuzaz89 2008-11-14 16:59
1. W Krakowie jest dużo romantycznych restauracji dokładnie nie znam nazw ale w kilku miałam okazję być więc rade Ci jechac już tam kilka dni wczesniej i pozałatwiać wszystko, nawet nie wiem czy już nie będzie wszystko pozajmowane albo moze być zamknięte więc zorientuj się

2.Chyba Na tym forum właśnie czytałam o zaręczynach w sylwestra to chłopak dziewczynie wsadził pierścionek do szampana o 12 w nocy i dał jej go, dobrze że sie zorientowała, bo by połknęła i się zakrztusiła i by nie było miło

3. Też czytałam tu chyba jak chłopak zabrał dziewczyne na bal gdzieś daleko nie mówił jej nic, bawili się całą noc o 12 jej to powiedział i potem zamówił nocleg w tamtej restauracji czy hotelu.

Powodzenia
napisał/a: charlize1 2008-11-15 14:56
spa a potem restauracja - swietny pomysl!! , na pewno bedzie bardzo szczesliwa i bedzie to wspaniala niespodzianka powodzenia!!
napisał/a: zuzaz89 2009-01-02 23:42
hehe tutaj doradzałam, a sama dostałam pierścionek zaręczynowy, przyznam, że cięzko było do stać bukiet z tego co mi narzeczony opowiadał, bo przypomniało mu się o 18 w sylwestra o kwiatach heh A jak tam u Ciebie udało się Wam???